نمایندگی سامسونگَ

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

14
+14

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ با تعمیرکار حرفه ای متخصص ساید بای ساید سامسونگ آماده تعمیر یخچال ساید در محل و ضمانت تعمیرات در تهران و کرج می باشد. اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ساید سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج شما برطرف گردد. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات نمایندگی تعمیرات سامسونگ جهت تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

این نمایندگی از تیم تعمیرکار متخصص یخچال ساید بای ساید و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های نمایندگی تعمیرات سامسونگ عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با نمایندگی و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات یخچال ساید بای ساید مرکز خدمات سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این نمایندگی خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات مشتریان سامسونگ(ایران سرویس) برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی نمایندگی ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محل

در صورتی که یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات جهت مواردی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های زیادی به یخچال ساید وارد گردد ؛ اما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ ایران سرویس تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض موتور ساید سامسونگ ، تعویض فن ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض المنت ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض سنسور ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض برد ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض شیربرقی ساید سامسونگ و سایر تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید سامسونگ در منزل مشتری انجام میگردد.

 

دیدگاه‌ها   

+1 #2 admin 1398-06-26 23:02
به نقل از رامین مجاهدی:
یخچال ما هرچند وقت یه بار یه صدایی میده وقتی در رو باز میکنیم صداش قطع میشه این اشکال از چی میتونه باشه ؟ چطوری میتونم رفع کنم ؟

احتمالا داخل یخچال پشت قاب برفک زده است و فن دستگاه به یخ و برفک گیر کرده و باعث ایجاد صدا میشود. دستگاه را 24 ساعت خاموش کنید. در صورت تکرار ایراد نیاز به بررسی توسط تکنسین متخصص سامسونگ را دارد.
نقل قول کردن
+1 #1 رامین مجاهدی 1398-06-24 23:53
یخچال ما هرچند وقت یه بار یه صدایی میده وقتی در رو باز میکنیم صداش قطع میشه این اشکال از چی میتونه باشه ؟ چطوری میتونم رفع کنم ؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال ساید سامسونگ

  • ID
خدمات قابل ارائه برای ساید سامسونگ

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارای یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه هستند که هر 6 ماه ...

خرابی های یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید سامسونگ خنک نمیکند

ممکن است یخچال ساید بای ساید شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شده و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این ...

خرابی های متدوال یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مشکلاتی که معمولاً ممکن است برای یخچال ساید بای ساید سامسونگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد از خرابی های رایج اشاره نمود:

  • ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال ساید سامسونگ

  • ID
هزینه تعویض فن ساید بای ساید سامسونگ

ساید بای ساید سامسونگ دارای 3 عدد فن میباشد که یک فن داخل فریزر یک فن داخل یخچال و یک فن در کنار موتور قرار گرفته است. در برخی از دستگاه های ساید بای ...

هزینه شارژ گاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز یخچال شما با یک شارژ گاز ساده رفع ...

هزینه تعویض موتور ساید بای ساید سامسونگ

در ساید بای ساید های سامسونگ از دو نوع موتور استفاده شده است. در مدل های قدیمی تر از موتورهای پیستونی استفاده شده و در مدل های جدید از کمپرسور ...

Load More

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده مرکز تهران

021-66553689

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده غرب تهران

021-44843086

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شمال و شمال شرق تهران

021-22396367

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شرق تهران

021-77908901

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شمال غرب تهران

021-88246134

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

فردیس - ملارد - اندیشه - مارلیک

026-36535817

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

عظیمیه - جهانشهر - طالقانی

026-32284158

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

مهرشهر - بلوار ارم - حسین آباد - آق تپه

026-33403857

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

گوهردشت - موذن - باغستان - شاهین ویلا

026-34498946

تلفن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در حومه تهران

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده پرند

0919-7674047

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده پردیس ، دماوند ، و لواسانات

0919-8915822