مرکز تعمیرات تخصصی مایکروفر سامسونگ

10
+10

مرکز تعمیرات مایکروویو سامسونگ با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر مایکروفر سامسونگ شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

 

تعمیر مایکروویو سامسونگ

 

اگر برای تعمیرات ماکروویو سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماکروفر سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس مایکروویو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر مایکروفر سامسونگ شما اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه مایکروفر خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر سامسونگ

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص ماکروفر سامسونگ و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان سامسونگ عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماکروویو سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات ماکروویو سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات مشتریان سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد. 

 

اقدامات نمایندگی تعمیرات سامسونگ جهت تعمیرات مایکروفر

 

چرا ما برترین مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران هستیم ؟؟؟

 

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال سامسونگ
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

 

توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو سامسونگ 

1_ نباید میکسر سفری خود را برای گرم کردن قهوه و یا چای در ماکروفرسامسونگ قرار داد، حقیقت این است که استفاده از این ظروف برای ماکروویو بسیار خطرناک است و در ماکروفر سامسونگ حتما شما را نیازمند تعمیر میکند . بسیاری از لیوان های مسافرتی از فولاد ضد زنگ تولید شده اند که به ماکروویو سامسونگ آسیب می رساند، برخی از لیوان های مسافرتی از پلاستیک ساخته شده اند که برای گرم کردن نیز مناسب نمی باشند ممکن است بر اثر گرما ذوب قبل از گذاشتن لیوان های مسافرتی حتما به نشانه ایمن بودن در ماکروویو آن توجه کنید. 

2_ هیچ گاه برای گرم کردن غذا از فویل آلومینیومی استفاده نکنید، بدلیل اینکه جنس فویل آلومینیومی یک نوع فلز می باشد و وقتی ماکروفر سامسونگ کار میکند می تواند منشا شروع آتش شود، حتی اگر این نوع از فلز یک فویل برای پوشاندن غذا باشد. 

3_ مرکز تعمیرات ماکروویو سامسونگ توصیه میکند لباس ها را از ماکروفر دور نگه دارید، گاهی افراد سعی می کنند لباس های مرطوب خود را در مایکروفر خشک کنندکه بسیار خطرناک می باشد، زیرا اگر جنس لباس از مواد پنبه باشد گرمای شدید از ماکروویو مستعد ابتلا به آتش خواهد شد، ماکروویو سامسونگ خشک کن نیست .

4_ نباید بسته‌بندی مواد غذایی را در ماکروفر قرار داد، قرار دادن مواد غذایی منجمد داخل ماکروویو سامسونگ بسیار خطرناک است هرگز آن‌ها را در مایکروویو گرم نکنید.

5_ از استارت زدن ماکروویو سامسونگ وقتی درون آن خالی است بپرهیزید. ماکروویو به چیزی برای جذب انرژی نیاز دارد و وقتی داخل ماکروفر خالی باشد یعنی برای جذب انرژی چیزی وجود ندارد در این صورت مایکروفر  سامسونگ انرژی خود را جذب می کند و باعث خرابی و احتیاج شما به تعمیرات ماکروفر سامسونگ می شود.

تعمیرات مایکروفر سامسونگ نیازمند تخصص و دانش و آگاهی و تجربه است ، مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ آماده ارائه کلی خدمات در زمینه تعمیر ماکروویو سامسونگ در تهران و کرج می باشد.  

 

توصیه های نمایندگی تعمیرات ماکروویو سامسونگ

 

عیب یابی ماکروفر سامسونگ

گاهی ماکروویو ایرادات جزئی پیدا می کند که اگر کمی دقت کنید و مطالب زیر را مطالعه فرمائید می توانید از پس این مشکلات بر بیایید با ما همراه باشید:

 مشکلات طبیعی:

2_ جریان هوا در اطراف درب ماکروفر سامسونگ.

3_ بازتاب نور در اطراف درب ماکروویو سامسونگ.

4_ گاهی بخار از اطراف درب یا دریچه ها بیرون می آید.

1_ تراکم درون ماکروفر.

مشکلات غیر طبیعی:

1_ با زدن دکمه استارت ماکروفر سامسونگ شروع به کار نمی کند!

_ باید مطمئن شویم درب ماکروفر بسته است.

2_ وقتی غذا بعد از طبخ غذا کامل پخته نشده باشد!

_ باید مطمئن شوید تایمر را درست تنظیم کرده اید و دکمه استارت را زده اید.

_ مطمئن شوید درب ماکروویو سامسونگ را بسته اید.

_ مدارالکتریکی را از لحاظ سالم بودن بررسی کنید.

3_ اگر غذا یا  overcooked یا نپخته باشد!

_ تنظیم مدت زمان مناسب برای نوع غذا را بررسی کنید.

_ سطح قدرت مناسب انتخاب کنید.

4_ گاهی صدای جرقه و ترک خوردگی از داخل ماکروفر شنیده می شود!

_ ممکن است چنگال یا وسایل فلزی دیگر در داخل ماکروفر باشد.

_ شاید فویل آلومینیومی بیش از حد به دیواره های داخلی نزدیک شده است.

5_ گاهی لامپ ماکروفر کار نمی کند!

_ تعویض لامپ ماکروفر سامسونگ خطر ناک است و نباید شخصا این کار را انجام دهید. سریعا با مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا یک متخصص مجرب برای تعویض لامپ بفرستند .

6_ ماکروفر باعث تداخل در امواج رادیو یا تلویزیون شده است!

_ باید مایکروفر از تلویزیون، رادیو و آنتن دور باشد.

_ اگر فاصله رعایت شد و همچنان مشکل وجود دارد باید پریز برق را قطع و دوباره وصل کنید و زمان را دوباره تنظیم کنید . اگر مشکل مجدد حل نشد حتما با مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ درتهران تماس بگیرید.

 

عیب یابی ماکروفر سامسونگ

 

نکات ایمنی استفاده ماکروفر سامسونگ در مرکز تعمیرات

_ هنگام طبخ غذا در مایکروفر سامسونگ، انرژی باید به غذا نفوذ کند، نباید منعکس شود یا توسط ظرف مورد استفاده جذب شود .

_ سعی کنید همیشه ظروف مخصوص مایکروفر تهیه کنید.

_ فقط متخصصین مرکز مجاز به اصلاح یا تعمیر مایکروفر سامسونگ هستند.

_هرگز مایعات و مواد غذایی را در ظروف مهر و موم شده در ماکروفر سامسونگ گرم نکنید.

_ هیچ گاه از پاک کننده های آب فشار قوی یا بخار شوربرای تمیز کردن ماکروویو سامسونگ استفاده نکنید.

_ نصب کردن این دستگاه در نزدیکی بخاری و مواد قابل اشتعال اشتباه است،

_ در محل مرطوب، چرب و یا گرد و خاکی، در معرض نور مستقیم خورشید و یا جایی که گاز ممکن است نشت کند و در سطح زمین ماکروفر سامسونگ را نصب نکنید.

_ پایانه های پلاگین برق و نقاط تماس با استفاده از پارچه خشک به طور مرتب پاک و گرد و غبار آن گرفته شود.

_ مواظب باشید آب بر روی ماکروفر سامسونگ ریخته نشود وو هیچ گاه طور مستقیم اسپری نکنید.

_ مواظب باشید مواد دفع حشرات بر روی سطح ماکروفر  سامسونگ اسپری نشود.

_کابل سیم برق  باید در وضعیت نرمال باشد هیچ گاه آن را بیش از نکشید.

_ در صورت نشت گاز پروپان، گاز LP، و ... بدون اتصال به پریز برق، فورا آن را تهویه کنید .

_ هرگز با دست های مرطوب، پلاگین برق را لمس نکنید.

_ در حالی که ماکروویو سامسونگ در حال کار کردن است ، دستگاه را خاموش نکنید.

_ مواظب باشید مواد خارجی وارد ماکروفر نشود، اگر مواد خارجی مانند آب به دستگاه وارد شد سریعا پریز برق را جدا کنید و با مرکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

_ فشار بیش از حد روی دستگاه وارد نکنید و وسیله ای روی آن نگذارید.

_ ماکروفر نباید کنار یک شی شکننده یا سینک ظرفشویی قرار بگیرد.

_ از مایعاتی مانند بنزن، نوشابه، الکل، بخار پاک کننده و یا تمیز کننده فشار بالا برای تمیز کردن ماکروفر استفاده نکنید.

_ مطمئن باشید ولتاژ، فرکانس و جریان همان مشخصاتی است که لازم دارید.

_ از یک آداپتور مخصوص برای ماکروویو سامسونگ استفاده کنید که چندگانه و چند شاخه نباشد.

_ سیم برق ماکروویو سامسونگ راجهت مانع خرابی و عدم نیاز شما به تعمیرات ماکروفر سامسونگ بین اشیاء یا پشت اجاق قراردهید.

_ اگر سیم برق یا کابل برق آسیب دیده سریعا با نزدیکترین مرکز مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ تماس بگیرید.

_ نباید کودکان در معرض اشعه ماکروفر قرار بگیرند، هنگام کار کردن آنهارا از دستگاه دور کنید .

 

نکات ایمنی استفاده ماکروفر سامسونگ در نمایندگی تعمیرات

 

ارورها ، کد خطای ماکروفر سامسونگ

 هر کد خطا ماکروویو سامسونگ یا اروری نشان دهنده اختللی در کار کرد دستگاه می باشد در ادامه کد خطاهای ماکروفر سامسونگ را مختصر شرح می دهیم ، عبارتند از:

 کد خطای E1 ماکروفر سامسونگ:

به علت فرکانس برق غیر از 50 هرتز است و به همین دلیل این ارور نشان داده می شود، جهت رفع ارور E1 ماکروفر سامسونگ باید پریز برق را جدا کنید و بررسی کنید که حتما فرکانس 50 هرتز باشد. ابتدا سیم برق را در منبع ولتاژ 50 هرتز وصل کنید و ببینید اگر کد خطا دوباره پس از متصل کردن به منبع برق صحیح نمایش داده شود، حتما با مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ درتهران تماس بگیرید.

کد خطای E-11  ماکروفر سامسونگ

دلیل این کد خطا یک مشکل در حسگر رطوبت خواهد بود، جهت رفع ارور E-11  ماکروفر سامسونگ می توانید سنسور را در بالای ماکروفر سامسونگ خود در سمت چپ مشاهده کنید. شماره بخش و پیوند در این قسمت وجود دارد، که ممکن است لازم باشد که قطعه را سفارش دهید و آن را تعویض کنید.

 کد خطای E5 ماکروفر سامسونگ

کد خطای SE اغلب با E5 اشتباه گرفته می شود، علت این ارور زمانی است که یک کلید روی صفحه کلید به صورت مداوم یا کوتاه فشار داده شود که بسیار خطرناک میباشد چون اگر شروع به کار کند باعث آتش سوزی خواهد شد. جهت رفع این کد بر روی صفحه نمایش مایکروفر سریعا، ماکروفر را از برق جدا کنید و تا زمانی که مشکل حل نشده است از آن استفاده نکنید، مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ در تهران در زمینه رفع تمامی کدخطا ها خدمات ارائه می دهد .

کد خطای E83  ماکروفر سامسونگ

علت این کد خطا مشکلی در یکی از سه سوئیچ درب می باشد. جهت رفع ارور E83 ماکروفر سامسونگ باید هر سوئیچ را جداگانه با استفاده از یک مولتی متر چک کنید. اگر قطعه ای خراب باشد، آن را تعمیر یا جایگزین کنید. اگر همه اینها درست باشند، صفحه کنترل پانل را بررسی کنید: به احتمال زیاد، سوئیچ ها به درستی خوانده نشده اند، مراحل را برای تعمیر و یا جایگزینی کنترل صفحه نمایش انجام دهید.

کد خطای E41 ماکروفر سامسونگ

علت ارور E41 ماکروفر سامسونگ زمانی است که مایکروفر کار نکند جهت رفع ارور E41 ماکروفر سامسونگ باید ماکروفر را از جریان برق جدا کنید  ممکن است مشکل در چرخش سوئیچ مدار باشد. اگر همچنان مشکل ادامه دارد مایکروویو شما نیاز به بررسی و تعمیر توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ دارد، سریعا با  مرکز تعمیرات ماکروفر سامسونگ در تهران تماس حاصل نمایید .

 کد خطای e42 ماکروفر سامسونگ

علت ارور e42 ماکروفر سامسونگ درمدار درون ماکروفر است که درست کار نمی کند جهت رفع ارور e42 ماکروفر سامسونگ سیم برق را جدا کنید و 10 ثانیه تحمل کنید سپس سیم برق را وصل کنید و اگر کد خطا "E41" دوباره نمایان شد با نزدیکترین مرکز خدمات تعمیر مایکروفر سامسونگ در زیر تماس بگیرید.

تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل

در صورتی که ماکروفر سامسونگ شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات مایکروفر را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات سامسونگ تمام تعمیرات از قبیل تعویض مگنترون ماکروفر سامسونگ ، تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر سامسونگ ، تعویض خازن مایکروویو سامسونگ ، تعویض برد الکترونیکی ماکروفر سامسونگ ، تعویض المنت ماکروفر سامسونگ ، تعویض میکروسوییچ درب مایکروویو سامسونگ ، تعویض موتور سینی گردان ماکروفر سامسونگ ، تعویض دیود ماکروفر سامسونگ و سایر تعمیرات مرتبط با ماکروفر سامسونگ در منزل مشتری انجام میگردد.

 

ارورها ، کد خطای ماکروفر سامسونگ

دیدگاه‌ها   

0 #2 حسین پرهیزکار 1399-02-14 22:11
سلام
مایکروویو ما ارور E32 روی صفحه نشون میده و حین استفاده خاموش میشه. این ارور مربوط به سنسور وزن هست. چطور میشه رفع کرد؟سلام ؛ باید سنسور وزن دستگاه تعمیر بشه و این قطعه توسط همکاران ما قابل تعمیر هست

نقل قول کردن
0 #1 عاطفه سنجری 1399-01-13 18:46
دکمه های مایکروفر ما خیلی سفت کار میکنه مخصوصا دکمه استارتش چیکارش کنیم درست بشه ؟ یکی از دوستامم همین مشکل رو داشته مایکروفرش بهش گفتن مادربردش باید عوض شه شما مادربرد دارید؟

برد مایکروفر شما با هزینه ای مقرون به صرفه قابل تعمیر هست و نیازی به تعویض برد نیست
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مشکلات و خرابی های ماکروویو سامسونگ

 • ID

مایکروویو سامسونگ یکی از دستگاه‌های بسیار مفید و پرکاربرد در آشپزخانه است که به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می‌شود. با قابلیت‌های خاص خود، این ...

مایکروویوهای سامسونگ، با طراحی زیبا و عملکرد قدرتمند، از جمله برندهای محبوب در بازار هستند. این دستگاه‌ها، با امکانات و ویژگی‌های متنوع خود، به ...

نمایندگی تعمیرات ماکروفر(ماکروویو) سامسونگ در کرج

مرکز تعمیر ماکروویو سامسونگ  با تعمیرکار حرفه ای متخصص ماکروویو سامسونگ آماده تعمیر ماکروویو سامسونگ در محل و ضمانت تعمیرات در تهران و کرج می باشد. ...

خدمات قابل ارائه برای مایکروویو سامسونگ

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو سامسونگ

برد الکترونیکی مایکروفر سامسونگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروویو و یا بر اثر ...

مهمترین خرابی های مایکروویو سامسونگ

1 - روشن نشدن مایکروویو سامسونگ

علت روشن نشدن ماکروویو سامسونگ میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق مایکروفر باشد. همچنین ممکن است فیوز روی ...

 خرابی مایکروفر سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروویو سامسونگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماکروفر روشن نمی شود
 • سینی ...
Load More

هزینه تعمیرات ماکروویو سامسونگ

 • ID
هزینه تعویض موتور سینی گردان مایکروویو سامسونگ

موتور سینی گردان مایکروویو سامسونگ دارای انواع مختلفی میباشد که تفاوت آنها در ولتاژ کارکرد میباشد. موتور کف ماکروفر سامسونگ دارای سه مدل 21 ولت ، 30 ...

هزینه تعویض مگنترون مایکروویو سامسونگ

مگنترون یا همان لیزر ماکروفر سامسونگ اصلی ترین قطعه مایکروفر میباشد که وظیفه آن تولید اشعه و به تبع آن گرم کردن مواد غذایی را انجام میدهد. هزینه ...

Load More