مرکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر سامسونگ

27
-190
217

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر یخچال سامسونگ شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

تعمیر یخچال و ساید سامسونگ

 

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس یخچال فریزر سامسونگ  شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال فریزر و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان سامسونگ عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات مشتریان سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

 

چرا ما برترین مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران هستیم ؟؟؟

 

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط 60 دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال سامسونگ
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای 25 سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • 90 روز ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

 

خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ عبارتند از:

_سرویس و نگهداری یخچال فریزر سامسونگ

_تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ

_تعویض و تعمیر کلیه قطعات یخچال فریزر سامسونگ

_تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در محل

مشکلات متداول یخچال فریزر سامسونگ به شرح زیر است:

1_ هنگامی که یخچال فریزر سامسونگ صدای زیاد میدهد.

2_ زمانیکه یخچال فریزر سامسونگ یکسره کار کند.

3_ زمان خراب شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر سامسونگ .

4_ داغ شدن موتور یخچال فریزر سامسونگ .

5_ زمانی که فریزر سامسونگ منجمد نکند.

6_ گاهی یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند.

7_ کار نکردن فن یخچال فریزر سامسونگ.

8_ روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ.

9_ کار نکردن موتور یخچال فریزر سامسونگ.

10_ خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال فریزر سامسونگ .

11_ خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ خراب شده است.

12- عمل نکردن سنسور یخچال فریزر سامسونگ.

 مشکلات متداول یخچال فریزر سامسونگ

 

سوالات متداول مشتریان از مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ

 

 1. چقدربعد از ثبت درخواست ، کارشناس مراجعه مینماید ؟

بعد از ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از 60 دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس یخچال سامسونگ را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

 1. تعمیراتی که انجام میشود چقدر ضمانت دارد ؟

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای 90 روز ضمانت میباشد.

 1. آیا در صورت بروز مجدد خرابی هزینه ای دریافت میگردد ؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از 90 روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

 1. چه اطمینانی جهت حفظ حریم خصوصی من داده می شود ؟

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

 1. آیا تکنسینی که برای تعمیر مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود دارد ؟

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند ؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

 1. آیا تعمیرات در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل میشود ؟

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست ؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

 1. نحوه پرداخت هزینه چگونه است ؟

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

 1. اگر از خدامت ارائه شده رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد ؟

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.

 

توصیه های مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ شما را با نکات ایمنی آشنا می کند تا کمتر نیازمند تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ شویددر ادامه با ما باشید:

_ جهت جلوگیری از آسیب نوسان برق به یخچال فریزر سامسونگ باید از محافظ برق استفاده کرد و نباید دو شاخه آن را مستقیم به پریز برق وصل کند.

_ زمانی که یخچال فریزر را برای اولین بار نصب میکنید، تا سه ساعت باید خالی باشد و درجه ترموستات روی مقدار متوسط باید قرار بگیرد وقتی به دمای مناسب رسید می توانید از یخچال استفاده کنید.

_ نباید مواد غذایی که در یخچال میگذارید داغ باشد حتما بگذارید ابتدا خنک شود و به دمای محیط برسد و با درپوش مناسب آن را در یخچال بگذارید.

_ فاصله یخچال فریزر با دیوار و کابینت حداقل باید بیست سانتی متر باشد حتما این فاصله را رعایت کنید و مد نظر داشته باشید.

_ خرابی لاستیک های دور درب باعث خرابی یخچال فریزر شود باید به صورت دوره ای لاستیک های دور درب یخچال فریزر را چک کرد.

_ زمانی که می خواهید فریزر سامسونگ را تمیز کنید حتما آن را خاموش کنید و از برق بکشید.

_ اگر یخچال فریزر را جابه جا کردید نباید تا دو ساعت آن را به برق بزنید.

_ هنگام مسافرت رفتن باید ترموستات یخچال فریزر سامسونگ روی درجات پایین تنظیم شود تا موتور کمپرسور کمتر کار کند.

_ از ریختن آب بر روی بدنه و یا داخل دستگاه جدا خود داری کنید.

_ اگر یخچال فریزر سامسونگ مجهز به یخ ساز باشد زمانی که در حال پر کردن مخزن خود از یخ می باشد صدا می دهد که این عملکرد طبیعی می باشد .

_ اگر احساس کردید یخچال فریزر سامسونگ شما دچار اختلال شده اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مطمین ترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

برخی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر سامسونگ ممکن ا زبه صورت متداول پیش بیاید که با شناختن راه حل و رفع این مشکل نیازی به رجوع مرکز تعمیرات سامسونگ نخواهید داشت ، در ادامه شما را با این مشکلات آشنا می کنیم با ما همراه باشید:

1_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که صدا میدهد: گاز مبرد در داخل لوله های هوای بند است. یکی از علت های رایج دیگر منقبض و منبسط شدن قطعات پلاستیکی می باشد، البته در صورت کاهش و یا افزایش دمای یخچال ممکن است صدایی مانند ترک برداشتن شنیده شود که جای نگرانی ندارد.

2_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که آب از آبریز خارج نشود: ابتدا باید وصل شدن صحیح لوله آب به دستگاه را بررسی کنید، سپس محل نصب لوله را چک کنید، گاهی ممکن است قفل کنترل یا قفل کودک فعال باشد (فعال و غیرفعال کردن قفل کودک به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید)، اگر فشار آب ورودی به یخچال پایین باشد  باید آن را رفع کنید پس حتما آب منزل را جهت هرگونه قطعی چک کنید. اگر مراحل قبل را انجام دادید و مشکل حل نشد این بار باید فیلتر آب را چک کنید شاید فیلتر آب دچار گرفتگی باشد. البته اگر از فیلترهای غیر اصل سامسونگ استفاده کرده باشید، ناخواسته صدمات جدی به دستگاه وارد کرده اید.

3_عیب یابی و تعمیرات یخساز یخچال فریزر سامسونگ زمانی که کار نکند : در صورتی که یخ ساز تازه نصب شده باشد باید حداقل 12 ساعت برای تولید اولین یخ منتظر ماند، در مرحله بعد دمای فریزر را چک کنید زیرا دمای فریزر باید زیر18- در جه یا 20- درجه سانتی گراد در محیط گرم تنظیم کنید. از روشن بودن یخ ساز مطمین شوید، در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام دادید و همچنان یخساز دستگاه شما کار نکرد حتما با خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین با تجربه ما در میان بگذارید.

4_ عیب یابی و تعمیرات دریچه هوای یخچال فریزر سامسونگزمانی که برفک بزند: گاهی مواد غذایی دریچه ها را مسدود میکند و باعث می شود در اطراف آن برفک ایجاد شود،پس حتما مراقبت کنید مواد غذایی دور از دریچه هوا قرار بگیرد.

5_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که دیواره داخلی آن داغ می شود: داغ بودن دیواره داخلی یخچال از معایب و مشکلات یخچال نیست، زیرا جهت جلوگیری از ایجاد قطرات رطوبت در بدنه یخچال لوله های مقاوم به گرما به کار رفته است و در صورتی که دمای محیط به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند ممکن است این سیستم به درستی کار نکند ولی پس از متعادل شدن دمای محیط برطرف خواهد شد.

6_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانیکه نمایشگر دما چشمک میزند: گاهی باز و بسته شدن مرتب در یخچال باعثکاسته شدن برودت دمای یخچال خواهد شد و تا زمانی که به دمای مطلوب نرسد همچنان چشمک خواهد زد ، ولی اگر در صورت متعادل شدن دما همچنان نمایشگر چشمک میزد باید یخچال را خاموش کرد و پس از 10 دقیقه مجدد آن را روشن کرد.

7_ تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ زمانیکه نشانگر فیلتر قرمز شود: تنها راه حل مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خواهد بود، چراغ قرمز فیلتر دلیل بر نیاز تعویض فیلتر خواهد بود.فیلتر آب باید بعد از هر شش ماه تعویض گردد.

8_ تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ زمانی که کمپرسور بی وقفه کار میکند و اتوماتآن خراب باشد: زمانی که کمپرسور بی وقفه کار میکند به علت حفره ایجاد شده در مسیر گردش گازخواهد بود، ممکن است گاز یخچال تمام شده باشد تنها راه حل برای پیدا کردن محل حفره کمک گرفتن از مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ می باشد. کندانسور به دیوار چسبیده است. حداقل فاصله کندانسور با دیوار باید 20 سانتی متر باشد.در غیر این صورت سرمای تولید شده تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و کمپرسور یکسره کار خواهد کرد. اگر با مراحل قبل مشکل رفع نشد باید فن را بررسی کرد زیرا خرابی فن منجر به کاهش شدت برودت خواهد شد و در نتیجه کمپرسور بدون وقفه کار خواهد کرد که در این صورت بایداقدام به تعویض و یا ممکن است با تعمیر فن ایراد برطرف شود.

9_ تعمیرات لامپ داخلی یخچال فریزر سامسونگ زمانی که سوخته است : برخلاف تفکر عام که فکر میکنند می توانند لامپ یخچال فریزر را خودشان تعویض کنند باید خاطر نشان کرد که تعویض لامپ ممکن است صدمات جدی به یخچال فریزر بزند پس حتما برای تعویض لامپ به مرکز تعمیرات یخچال  فریزر سامسونگ مراجعه کنید.

 

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

 

تعویض کمپرسور توسط مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ

تعویض کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ بدون جابه جایی و در محل شما امکان پذیر می باشد.کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل شدع است و هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای سامسونگ یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال سامسونگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید. 

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود.

علت عوارض ناگوارگاز آمونیاک در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت. در یخچالهای رایج معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده خواهد شد که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نخواهد شد. همچنین فریون قابل اشتعال نمی باشد.از معایب استفاده از فریون در یخچالها به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای  می توان اشاره کرد. با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است. شارژگاز یخچال فریزر سامسونگ حتما باید طبق اصول و توسط تعمیرکار یخچال فریزر سامسونگ صورت گردد تا با پشتیابی و وکیوم دیگر نیازی به شارژگاز مجدد نخواهد بود. 

هزینه تعمیرات یخچال فریزرسامسونگ

شما میتوانید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال سامسونگ خودتان را ببینید ، در نظر داشته باشید که تفاوت در نرخ تعرفه خدمات یخچال سامسونگ به دلایل زیر میباشد:

استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال سامسونگ ، قیمت را تحت شعاع قرار میدهد.

مدت زمان گارانتی برای خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ قیمت را تغییر میدهد.

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ را تغییر میدهد.

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران

در صورتی که یخچال فریزر سامسونگ شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات جهت مواردی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ ، دستگاه را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات سامسونگ تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال سامسونگ ، تعویض موتور یخچال سامسونگ ، تعویض فن یخچال سامسونگ ، تعویض المنت یخچال سامسونگ ، تعویض سنسور یخچال سامسونگ ، تعویض برد یخچال سامسونگ ، تعویض المنت یخچال سامسونگ و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر سامسونگ در منزل مشتری انجام میگردد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران با ارائه خدمات با کیفیت تعمیر و مبتنی بر دانش روز توانسته است در حال حاضر به معتبرترین تعمیرگاه یخچال سامسونگ در تهران تبدیل شود. تعمیر در کمتر از دو ساعت، استفاده از قطعات فابریک، بهره گیری از تعمیرکاران مجرب و دوره دیده ، ارائه گارانتی مدت دار برای تمامی خدمات و سرویس تعمیر در محل تنها بخشی از ویژگی های این مجموعه است. برای دریافت خدمات تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ کافی است با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های یخچال فریزر سامسونگ

 • ID

اگر در منزل و یا محل کار خود از یخچال فریزر استفاده میکنید که با مشکلی مواجه شده است می‌توانید تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را به ما بسپارید، مجموعه ما ...

اگر در منزل و یا محل کار خود از یخچال فریزر سامسونگ استفاده میکنید که با مشکلی مواجه شده است می‌توانید تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را به ما بسپارید، ...

 نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در کرج

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ با تعمیرکار حرفه ای متخصص یخچال فریزر سامسونگ و ضمانت تعمیرات در کرج می باشد. اگر برای تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ...

خدمات قابل ارائه برای یخچال فریزر سامسونگ

 تعویض موتور یخچال سامسونگ

یخچال فریزر های سامسونگ دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های جدید ...

مهمترین خرابی های یخچال سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ خنک نمیکند.

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شده و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها ...

خرابی های یخچال سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر سامسونگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 •  موتور یا کمپرسور یخچال فریزر ...
Load More

هزینه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

 • ID
هزینه شارژ گاز یخچال سامسونگ

شارژ گاز یخچال فریزر سامسونگ بستگی به نوع خرابی متفاوت بوده و نیاز به بررسی توسط کارشناس دارد. ممکن است مشکل گاز یخچال شما با یک شارژ گاز ساده رفع ...

هزینه تعویض فن یخچال سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ دارای 3 عدد فن میباشد که یک فن داخل فریزر یک فن داخل یخچال و یک فن در کنار موتور قرار گرفته است. در بعضی از یخچال های سامسونگ از ...

هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ

در یخچال فریزر های سامسونگ از دو نوع موتور استفاده شده است. در مدل های قدیمی تر از موتورهای پیستونی استفاده شده و در مدل های جدید از کمپرسور اینورتر ...

Load More