تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ

6
+3
3

مرکز تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونک با تعمیرکار حرفه ای متخصص تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ آماده تعویض فیلتر یخچال ساید در محل و ضمانت تعمیرات در تهران و کرج می باشد. اگر برای تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای  مرکز تعمیرات سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج  می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا فیلتر آب متناسب با دستگاهتان را برای شما تعویض نمایند. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعویض فیلتر آب ساید سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت تعویض فیلتر با شما تماس خواهند گرفت.

فیتر پشت ساید سامسونگفیلتر داخلی ساید سامسونگفیلتر موشکی ساید سامسونگ 

 

 

 چرا باید فیلتر ساید سامسونگ خود را عوض کنیم ؟

تعویض به موقع و با کیفیت فیلتر آب ساید سامسونگ

  1. آب را معدنی میکند
  2. نیترات به آب میدهد
  3. باعث آنتی باکتریال آب میشود .

با اوصاف کلر ، رسوب ، املاح و باکتری در آبهای مناطق مختلف کشورمان نیاز اساسی به تصفیه آب میباشد .

چراغ فیلتر یخچال دارای سه رنگ است ، اگر دیدید رنگ آن قرمز یا صورتی شده باید به فکر تعویض فیلتر آب ساید سامسونگ خود باشید.

فیلتر یخچال با چه فاصله زمانی باید تعویض شود؟

ما روزانه از وسایل و دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم که هر کدام سریس و نگهداری مخصوص خود را نیاز دارد. برای مثال هر چند وقت یک بار باید روغن موتور اتومبیل خود را تعویض کنیم تا طول عمر موتور آن را افزایش دهیم و همچنین از تجمع اشغال و کثیفی که ایجاد صدمه به موتور می کنند، جلوگیری کنیم. مطمئنا آبی که شما و خاونواده تان هر روز می نوشید، مهم تر از روغن موتور اتومبیلتان می باشد. خلوص و تمیزی آبی که می نوشید تاثیر مستقیم بر سلامت جسم شما دارد. امروزه سیستم های مختلفی برای فیلتراسیون و خالص سازی آب آشامیدنی در بازار موجود است و رایج ترین آن ها سیستم فیلتراسیونی ست که در یخچال ها تعبیه می شود. اکثر یخچال های مدرن که در دو دهه اخیر ساخته شده اند، دارای سیستم فیلتراسیون می باشند و یخ و آب را از طریق دیسپنسر واقع در روی در یخچال فراهم می کنند. حقیقیت این است که آبی که از شیر به دست ما می رسد، از مسیر های طولانی فولادی، پلاستیکی و مسی عبور می کند و در این مسیر ناخالصی های فراوانی به آن اضافه می شود. همین ناخالصی ها در فیلتر یخچال به دام افتاده و به تدریج آن را اشباع و حتی مسدود می کنند.

بیشتر متخصصین و تولید کنندگان یخچال پیشنهاد می کنند که حداقل هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال خود را تعویض کنید.

 شش ماه یک مقدار متوسط است و می تواند بر حسب میزان استفاده و جریان آب می تواند تغییر کند. عدم تعویض فیلتر آب یخچال به طور منظم، باعث می شود آلاینده های غیر جذب شونده و باکتری در فیلتر تجمع کرده و باعث ایجاد بو و طعم بد در آب شود. اگر مطمئن نیستید چقدر از آخرین باری که فیلتر ساید سامسونگ خود را تعویض کردید می گذرد، بعضی نشانه ها می توانند این موضوع را به شما یاداوری کنند.وقتی آب طعم و بوی ناخوشایندی بگیرد و یا اگر فشار آب به تدریج کاهش پیدا کند، متوجه می شوید که زمان تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ فرا رسیده است.

مرکز تعمیرات سامسونگ این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که از فیلترهای اورجینال و اصلی سامسونگ برای این منظور استفاده کرده و در نتیجه کیفیت آب آشامیدنی یخچال ساید بای ساید شما در بالاترین سطح خواهد بود.

دیدگاه‌ها   

0 #1 داویجانی 1399-01-13 18:51
یخچال ما چراغ فیلترش روشن شده یک فیلتر داخل داره یکی پشت الان باید کدوم رو عوض کنیم ؟ الان دوساله یخچال رو خریدیم هیچکدوم عوض نشده

هر دو فیلتر باهم به صورت استاندارد باید هر شش ماه یکبار تعویض شوند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هزینه تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ

  • ID
هزینه تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ

ساید سامسونگ دارای دو فیلتر تصفیه آب میباشد که یک فیلتر در داخل دستگاه قرار گرفته و یک فیلتر در پشت یخچال و در مسیر آب ورودی نصب میگردد. هزینه تعویض ...

Load More