هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از جمله تلویزیون سامسونگ جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص تعمیرات تلویزیون سامسونگ باید دقت زیادی به خرج دهید، چرا که افراد زیادی هستند که دست به کار زده اما مهارت بالایی ندارند.

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ  با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن بیش از 100 متخصص در نقاط مختلف تهران و البرز این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ را در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. تعمیرات تلویزیون سامسونگ ما دارای 90 روز ضمانت است و چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز ناراحتی داشت، هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ به مشتری باز گزدانده میشود.

اکنون شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ، با مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

 

عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ سامسونگ

می توان گفت از مهم ترین عواملی که روی هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ تاثیر گذار است تعداد قطعاتی است که برای برطرف کردن مشکلات تلویزیون سامسونگ سامسونگ شما مورد نیاز تعمیرکاران قرار میگیرد. هرچه تلویزیون سامسونگ شما به تعویض قطعات بیشتری نیاز داشته باشد ، باعث بالا رفتن حجم کار متخصصان می شود و نیاز به عیب یابی دقیق تری از سمت متخصصان ماهر و کاربلد ما دارد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات هر یک از برندهای تلویزیون سامسونگ با هم متفاوت است.

اگر تلویزیون سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد، باید هرچه سریعتر دست به کار شوید و کار تعمیر تلویزیون سامسونگ را به تعویق نیاندازید. زیرا در این صورت به جای تعمیر تلویزیون سامسونگ مجبور به تعویض آن می شوید.

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ

 

خدماتی که توسط تعمیرکاران ما انجام میگیرد:

 • تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون سامسونگ
 • تعویض مادربرد
 • تعمیر مبدل تلویزیون سامسونگ
 • تعویض لامپ تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر نور پس زمینه
 • تعمیر منبع برق
 • تعمیر برد مدار و پورت HDMi
 • تعمیر خازن تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر فیوز

 

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر صفه تلویزیون سامسونگ می تواند به صورت قابل توجهی بیشتر از هزینه خرید تلویزیون سامسونگ باشد. تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ توسط شرکت ما پیشنهاد نمی شود.

اگر تلویزیون سامسونگ تحت گارانتی سازنده باشد؛ سازنده ممکن استصفحه تلویزیون سامسونگ شما را تعویض نماید.

 

 

هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون سامسونگ

تعمیرات صفحه ترک خورده تلویزیون سامسونگ توسط تیم متخصص ما انجام می شود اما شامل گارانتی 90 روزه تعمیرات تلویزیون سامسونگ نمیشود. در واقع میتوان گفت هزینه تعمیر صفحه ترک خورده تلویزیون سامسونگ همانند هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ، بیشتر از خرید تلویزیون سامسونگی جدید است. و توسط مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ما پیشنهاد نمی شود.

 

هزینه تعمیر مبدل تلویزیون سامسونگ

عملکرد برد مبدل در تلویزیون سامسونگ شامل روشن شدن نور پس زمینه صفحه است. اگر برد مبدل بد کار کند، در این صورت تلویزیون سامسونگ شما روشن می شود، صدا دارد اما تلویزیون سامسونگ شما تصویری ندارد.

پیشنهاد مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ به شما این است که به جای تعمیر مبدل، این قطعه را تعویض کنید.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ با مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصان ما در میان بگذارید.

 

هزینه تعویض لامپ تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون سامسونگ شما روشن شده و تصویر ندارد اما صدا دارد، ممکن است به دلیل سوخت لامپ تلویزیون سامسونگ باشد. در این مورد تعویض لامپ باعض رفع این مشکل می شود.

 

هزینه تعمیر نور پس زمینه

نقص نور پس زمینه در تلویزیون سامسونگ ممکن است به دلیل نقص مبدل برق، که برق نور پس زمینه را ایجاد می کند باشد. در مواردی نادر قطعات لامپ دچار مشکل می شوند.

برای اطلاع از هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ با مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما درخواست ارسال متخصص به محل نمایید.

 

هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi

در برخی موارد برد مدار ورودی که به پورت HDMi وصل است ممکن است آسیب دیده باشد و باید تعویض شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تعمیر برد مدار و پورت HDMi می توانید با مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس گرفته و مشکل خود را به کارشناسان بازگو نمایید.

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ

 

هزینه تعمیر خازن تلویزیون سامسونگ

خازن های تلویزیون سامسونگی از دریافت برق بسیار زیاد، فیلتر سیگنال ها و تغییر ساده کانال ها حفاظت می کنند.

در صورتی که تلویزیون سامسونگ شما با مشکلی رو به رو ش، به منظور انجام تعمیرات، شما می توانید با ما تماس گرفته و از هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران و کرج مطلع شوید.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

 • ID

محافظ صفحه تلویزیون یک اکسسوری محافظ است که بر روی صفحه نمایش تلویزیون قرار می‌گیرد و به عنوان یک لایه محافظ عمل می‌کند. با پیشرفت فناوری و ظهور ...

تلویزیون‌های سامسونگ به عنوان یکی از پیشروان صنعت تکنولوژی تلویزیون، از ویژگی‌ها و فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردارند. یکی از اجزای کلیدی در ساختار و ...

تلویزیون‌های سامسونگ به عنوان یکی از محصولات محبوب در بازار الکترونیکی شناخته می‌شوند. با پیشرفت فناوری و رشد روزافزون صنعت تلویزیون، تلویزیون‌های ...

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون سامسونگ

اصلی ترین و گران قیمت ترین بخش تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی پنل و یا همان صفحه نمایش آن است که ارزش آن برابر ارزش یک تلویزیون سامسونگ است.

آیا ...

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از جمله تلویزیون سامسونگ جز آن دسته از مهارت های است که به متخصص نیاز دارد. برای پیدا کردن متخصص تعمیرات تلویزیون سامسونگ ...

Load More