تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

مرکز تعمیرات سامسونگ  با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ  این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در کرج برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ  خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ  می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ  شما در هر نقطه کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02691011680 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ  خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

 

مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی جز وسایلی میباشد که کمک  بسزایی در کارهای خانه میباشد و به خصوص در زمان هایی که مهمان داریم و ظرفهای زیادی کثیف شده است وجود یک ماشین ظرفشویی بسیار میتواند مهم باشد.برند سامسونگ هم جز شرکتهایی است که ماشین های ظرفشویی باکیفیتی را تولید میکنند اما خب همیشه این محصولات به درستی کار نمیکنندو نیاز به بررسی و رفع ایراد دارند.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

 

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ علت روشن نشدن

 

روشن نشدن ماشین ظرفشویی هم میتواند علت هایی بیرون ظرفشویی داشته باشد و هم در داخل ظرفشویی.از علت های بیرون ظرفشویی میتوان به رسیدن برق به داخل پریز ، وصل بودن برق ساختمان ، عدم قطعی در دوشاخه و سیم برق ماشین ظرفشویی جستجو کنید در صورتی که مشکل در این قسمت ها نبود باید سوئیچ درب ماشین ظرفشویی و برد الکترونیکی آن را مورد بررسی قرار دهید.

عدم خشک شدن ظروف

اولین نکته ایی که باید به آن توجه کرد این است که چه نوع ظروفی در داخل ظرفشویی قرار داده اید زیرا ظروف پلاستیک به درستی خشک نمیشوند و نکته ی دیگر هم میتواند در تمام شدن مایع جلادهنده باشد.از دیگر عوامل خشک نشدن ظروف میتوان به خرابی ترموستات ، خرابی فن خشک کن ، چیدن نامناسب ظروف و تنظیمات نادرست ماشین ظرفشویی اشاره کرد.

نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی

این مشکلات یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای ماشین ظرفشویی بیافتد زیرا باعث کثیف شدن آشپزخانه هم میشود.برای برطرف کردن این مشکل باید واشر درب ظرفشویی را بررسی کنید و علاوه بر آن لوله تخلیه آب دچار خرابی شده باشد که میتواند باعث نشتی آب شود.

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی

 

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ عدم تخلیه آب

 

عدم تخلیه آب از ظرفشویی زمانی رخ میدهد که پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد و یا فیلتر خروجی و یا مسیر خروجی آب مسدود شده باشد که برای بررسی همه این موارد بهتر است از تکنسین ماشین های ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید و این مشکل را هر چه سریعتر پیگیری کنید.

صداهای ناهنجار ماشین ظرفشویی

این مشکل ممکن است از قرار گیری ماشین ظرفشویی در سطح نامناسب به وجود آید و یا تعداد ظروف درون ماشین ظرفشویی بیشتر از حجم مجاز باشد .اما در صورتی که مشکل از این موارد نبود باید به بررسی و پمپ و بازوی آبپاش پرداخت.

بوی نامطبوع در داخل ماشین ظرفشویی

این مشکل بیشتر به بهداشت ماشین ظرفشویی مربوط میشود.در ابتدا باید فیلتر تخلیه را خارج نموده و به طور کامل آن را تمیز کنید و در ادامه داخل ماشین ظرفشویی به طور کامل تمیز کنید و در آخر هم داخل جایه مایع کمی سرکه بریزید و اجازه دهید که یکبار ماشین ظرفشویی بدون ظرف کار کند.

ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

 ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ کدهای خطایی هستند که از ترکیب یک عدد و یک حرف انگلیسی میباشند که کار اصلی این خطاها راهنمایی ما برای یافتن دقیق مشکل است تا در زمان صرفه جویی شود و به راحتی مشکل به وجود آمده را برطرف کنیم.

ارور E2 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور E2 در بعضی از ظرفشویی های سامسونگ رخ میدهد که دلیل ان نیز وجود مشکل در تغذیه آب طرفشویی میباشد.

این ارور که در بعضی از مدل های ماشین های ظرفشویی سامسونگ وجود دارد، به دلیل وجود مشکل و خطا در تغذیه آب ماشین ظرفشویی نمایش داده می شود

ارور ۴E در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور 4E در ماشین ظرفشویی سامسونگ ، عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی بعد از 6 دقیقه  از شروع به کار شدن ماشین ظرفشویی میباشد.

ارور tE1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت به وجود آمدن ارور tE1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ مشکل در ترموستات (سنسور دما) است.

ارور ۵E یا SE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت ارور 5E یا SE در ماشین ظرفشویی سامسونگ عدم تخلیه آب از ماشین ظرفشویی یا پایین بودن سرعت تخلیه آب میباشد.

ارور OE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمانی ارور OE در ماشین ظرفشویی سامسونگ رخ میدهد که آب از دستگاه سرریز میشود.

ارور LE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت به وجود آمدن ارور LE در ماشین ظرفشویی سامسونگ ، نشت آب از ماشین ظرفشویی میباشد.

ارور HE در ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمانی که هیتر المنت در ماشین ظرفشویی خراب شود ارور HE در ماشین ظرفشویی رخ میدهد.

ارور HE1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که ترمستات دمای 80 درجه سانتیگراد (176 درجه فارنهایت) را تشخیص دهد برروی دستگاه ارور HE1 نمایش داده میشود.

 تا به اینجا برخی از ارورهای رایج که در ماشین های لباسشویی سامسونگ را برای شما بیان کردیم اما در صورتی که بخواهید لیست کامل ارورهای مدلی که خریداری کردید را مشاهده کنید میتوانید به دفترچه راهنمایی لباسشویی خود مراجعه کنید یا به مراجعه به صفحه لیست خطاهای ظرفشویی سامسونگ لیستی کاملی از ارورهایی که ممکن است برای شما به وجود آید را مشاهده کنید.

 در صرتی که شما هم با یکی از مشکلات یا خطا در حین استفاده از ظرفشویی سامسونگ مواجه شدید میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس گرفته و مشکل خود را بیان کنید تا کارشناسان ما علاوه بر راهنمایی شما عزیزان ، در صورت نیاز به اعزام کارشناس ، تکنسین مربوط را به منزل شما اعزام کنند تا در منزل شما اقدامات لازم جهت رفع مشکل را انجام دهند.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال