مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با تلفن 02191001680 یا ثبت درخواست از طریق فرم آنلاین نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

نکات استفاده از جاروبرقی سامسونگ

0

از آنجایی که نگهداری صحیح و استفاده درست از جاروبرقی سبب افزایش طول عمر دستگاه و نیز کیفیت بهتر جاروکردن در هنگام استفاده از جاروبرقی می شود لذا گروه مرکز خدمات سامسونگ در ادامه نکاتی مهم در مورد نگهداری و استفاده از جاروبرقی را بیان می کند، در ادامه با مرکز خدمات سامسونگ همراه باشید...

 

نکات استفاده از جاروبرقی سامسونگ

 

در اولین قدم از راهنمای فارسی جاروبرقی سامسونگ قصد داریم تا به نکات استفاده از جاروبرقی سامسونگ بپردازیم که اولین گام در شناخت این محصولات محسوب می شود.

 همچنین چنانچه با هرگونه مشکل در جاروبرقی سامسونگ خود مواجه شدید با مرکز خدمات جاروبرقی سامسونگ در آذربایجان شرقی تماس بگیرید.

 مرکز خدمات سامسونگ آذربایجان شرقی

در هنگام جارو کشیدن از سیم آن برای جابجایی دستگاه استفاده نکنید.

به عبارت دیگر اگر قصد جابجایی دستگاه را دارید تا قسمت دیگر از منزل را جارو بکشید، آن را با دست به محل منتقل کنید، کشیدن بیش از حد جاروبرقی سبب خواهد شد تا سیم آن قطع گردد و یا موجب به وجود آمدن لُختی در قسمتی از سیم شود که در این صورت بسیار خطرناک است.

بسیاری از افراد در هنگام جاروکشی توجهی به خیس بودن سطح نمی کنند و به جارو کشیدن ادامه می دهند، این در صورتی است که بسیاری از جاروبرقی‌ ها برای جاروکشی مایعات مناسب نمی باشد و امکان دارد این مایعات به ساختمان دستگاه آسیب بزنند.

با استفاده از جاروبرقی های خانگی نباید محیطی بیرون از خانه را جاروکشی کرد. زیرا این دستگاه ها برای این کار ساخته نشده اند و ممکن است به موتور آنها فشار بیش از حدی وارد شده و دستگاه کارایی خود را از دست بدهد.

علاوه بر این موارد، بهتر است بنابر توصیه مرکز خدمات سامسونگ از این محصول در ساعات اوج مصرف برق استفاده نکنید.

در ابتدای استفاده از این محصول دقت داشته باشید چیزی نظیر لباس و یا هر چیز دیگری در مقابل دریچه آن قرار نداشته باشد، زیرا در این حالت بلافاصله آن را به داخل خواهد کشید.

بهتر است جاروبرقی را به صورت مستقیم به پریز برق وصل کنید و در صورت نیاز، به هنگام استفاده از سیم های رابط برای جاروبرقی توجه کنید تا ولتاژ آن با ولتاژ دستگاه تطابق داشته باشد.

 

 چنانچه با هرگونه مشکل در جاروبرقی سامسونگ خود مواجه شدید با مرکز خدمات جاروبرقی سامسونگ در آذربایجان شرقی در تماس باشید.

مرکز خدمات سامسونگ آذربایجان شرقی

بررسی جاروبرقی سامسونگ

اولین نکته در بررسی کیفیت جاروبرقی سامسونگ، توجه به قدرت موتور دستگاه می‌باشد. به طور معمول جاروبرقی‌های سامسونگ دارای موتورهایی با توانایی بین ۱۳۰۰ وات تا ۲۴۰۰ وات می‌باشد. از این رو به تبع افزایش قدرت موتور، شاهد افزایش قدرت مکش جاروبرقی خواهید بود.

در واقع همسو با افزایش میزان توان موتور جاروبرقی، شاهد افزایش قدرت مکش دستگاه و همچنین بالاتر بودن قیمت خرید جاروبرقی خواهید بود. از این رو قیمت جاروبرقی ۲۴۰۰ وات سامسونگ بسیار بیشتر از مدل جاروبرقی ۱۳۰۰ وات می‌باشد. به همین دلیل شاید توجه به این مسئله را بتوان جزو بررسی مزایا و معایب جاروبرقی سامسونگ لحاظ کرد.

بررسی قسمت‌های مختلف بدنه جاروبرقی سامسونگ نیز باید در زمان خرید این دستگاه مورد توجه قرار گیرد. بخش‌های مختلف بدنه جاروبرقی شامل لوله جاروبرقی، سیم جمع‌کن، کلیدها، فیلتر، کیسه زباله جاروبرقی و… می‌باشد. طراحی فلزی لوله جاروبرقی سامسونگ باعث مقاومت و استحکام بالای این قطعه در برابر ضربه، شکستگی و ساییدگی خواهد شد.

همچنین طراحی لوله تلسکوپی جاروبرقی سامسونگ که راحتی شما را در تغییر اندازه و طول آن متناسب با شرایط مختلف فراهم خواهد کرد، از دیگر نکات مثبت در بررسی کیفیت جاروبرقی سامسونگ می‌باشد.

 

بخش سیم جمع‌کن جاروبرقی سامسونگ نیز که بر روی بدنه دستگاه نصب شده است، از وارد شدن آسیب به جاروبرقی جلوگیری کرده و شما با فشار دادن یک دکمه، سیم دستگاه جمع خواهد شد. نکته دیگر در بررسی جاروبرقی سامسونگ، توجه به نوع کیسه دستگاه می‌باشد.

کیسه جاروبرقی در ۲ نوع کیسه یکبار مصرف و کیسه دائمی وجود دارد که هر یک با فراهم کردن یک سری مزایا و معایب جاروبرقی سامسونگ، موارد استفاده متفاوتی دارند. کیسه‌های یکبار مصرف جاروبرقی سامسونگ، بعد از پر شدن کامل پاکت، باید تعویض شوند، اما کیسه‌های دائمی جاروبرقی سامسونگ را می‌توان بعد از پر شدن کامل پاکت، آن را تخلیه و مجدد استفاده کرد.

 

 اشتباهات رایج در استفاده از جارو برقی سامسونگ

جاروبرقی امروزه به عنوان یکی از مهم ترین و ضروری ترین لوازم خانگی در تمامی منازل حضور پررنگی دارد و یکی از پرکارترین وسیله های خانه می باشد اما برای آنکه این وسیله عملکرد بهتر و عمر بیشتری داشته باشد نیاز هست که نکاتی را رعایت کرد. از مهم ترین و کلیدی ترین نکات استفاده از جارو برقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده صحیح از جاروبرقی

در زمان هایی که از جارو برقی استفاده نمی کنید هرگز آن را در نزدیکی بخاری و یا شوفاژ قرار ندهید و سعی کنید یک جای مناسب برای آن در نظر بگیرید
پس از هر بار استفاده از جارو برقی سعی کنید آن را تمیز کرده و به دور از دسترس بچه ها نگه دارید
 قطعاتی از جارو هستند که قابلیت شستشو دارند و می توانند برای عملکرد بهتر، تمیز و سرویس شوند؛ بنابراین سعی کنید هرچند وقت یکبار این قطعات مانند لوله خرطومی، کیسه یا مخزن آشغال و برس های آن را بشوئید.
سعی کنید هیچوقت از جارو برای تمیز کردن آشغال هایی مانند شیشه شکسته شده و اشیا نوک تیز استفاده نکنید چرا که این کار باعث می شود کیسه آشغال و یا لوله خرطومی آن دچار آسیب دیدگی شود.

 چنانچه با هرگونه مشکل در جاروبرقی سامسونگ خود مواجه شدید با مرکز خدمات جاروبرقی سامسونگ در آذربایجان شرقی در تماس باشید.


همیشه حواستان به پر شدن کیسه و مخزن آشغال باشد و هیچ وقت اجازه ندهید بیش از ظرفیت پر شود چرا که باعث مشکلاتی مانند کاهش مکش، کاهش قدرت موتور و داغ کردن موتور بشود و یا حتی ممکن است در صورت پر شدن بیش از حد بترکد و باعث مشکلاتی شود.
اگر جاروبرقی شما قابلیت مکش آب را ندارد به هیچ عنوان تلاش نکنید که با آن جاهای خیس را تمیز کنید و یا آب ریخته شده و یا غذاهای خیس را با آن جمع کنید چون این کار می تواند آسیب های جدی به موتور جارو برقی وارد کند
در زمان استفاده از جارو برقی سعی کنید بیشتر از ۱۵ – ۲۰ دقیقه آن را استفاده نکنید و اگر کارتان در این مدت تمام نشد به دستگاه استراحت بدهید و سپس دوباره از آن استفاده کنید
در حرکت دادن جارو برقی احتیاط داشته باشید و آن را به آرامی حرکت دهید و در صورتی که سیم آن کوتاه باشد سعی نکنید که به زور آن را بکشید تا مساحت بیشتری را پوشش بدهد.
در صورت کوتاه بودن سیم جارو برقی سعی کنید از سیم رابط های مناسب و بدون قطعی برق استفاده کنید. حرکت دادن جارو برقی با کشیدن سیم آن و کشیدن به اطراف کار بسیار اشتباه و البته خطرناکی است و ممکن است باعث پاره شدن سیم و خطر آتش سوزی می شود. سعی کنید از سیم رابط با مقدار وات و آمپر مناسب با جارو برقی استفاده کنید تا آسیبی به آن وارد نشود
از جارو برقی های خانگی به هیچ عنوان مانند جارو برقی های صنعی کار نکشید و از آن در فضاهای بیرون از منزل استفاده نکنید
در جاروهای برقی قطعاتی هستند که مصرفی می باشند و بعد از مدتی دیگر کارایی ابتدایی را نخواهند داشت، سعی کنید هر چند ماه یکبار آنها را تعویض کنید

 مرکز خدمات سامسونگ آذربایجان شرقی

نکات ایمنی و افزایش طول عمر جاروبرقی سامسونگ

رعایت تمامی نکاتی که در راهنمای فارسی جاروبرقی سامسونگ گفته شد موجب می شود تا طول عمر جاروبرقی سامسونگ افزایش یافته و کیفیت عملکرد آن عالی باشد. از دیگر نکاتی که در این امر تاثیر دارند عبارتند از:

عدم استفاده از این محصول برای جاروکشی مایعات و روغن.

استفاده نکردن از آن به صورت مداوم.

تعویض به موقع کیسه جاروبرقی قبل از پر شدن به صورت کامل.

بررسی فیلترهای جاروبرقی در هر سه تا چهار بار مصرف.

عدم استفاده از جاروبرقی در ساعات اوج مصرف انرژی.

در صورت آسیب به سیم و اتصالات جارو برقی سامسونگ حتما لازم است هرچه سریع تر آن را تعویض نمایید برای اینکار شما می توانید با مرکز خدمات سامسونگ در آذربایجان شرقی تماس بگیرید و یا از گزینه ثبت درخواست خدمات استفاده کنید تا تعمیرکاران با شما تماس بگیرند .

 

مزایا و معایب جاروبرقی سامسونگ

در این عنوان به بررسی جداگانه مزایا و معایب جاروبرقی سامسونگ می‌پردازیم و جزئیات هر یک را بیان می‌کنیم.

 مرکز خدمات سامسونگ آذربایجان شرقی

مزایای جاروبرقی سامسونگ

قدرت موتور ۱۳۰۰ تا ۲۴۰۰ وات و قدرت مکش بالا

سطح صدا ۸۲ دسی بل و نویز متوسط

لوله خرطومی جاروبرقی با قابلیت تغییر سایز

دارای لوازم جانبی متنوع جهت دسترسی به تمام نقاط و تمیزکاری آسان

وزن سبک و جابجایی آسان

طول عمر بالای جاروبرقی

وجود قطعات با کیفیت و مدرن در ساخت جاروبرقی و بدنه دستگاه

استحکام بالای بدنه جاروبرقی

تنوع در انتخاب مدل جاروبرقی سامسونگ

 

معایب جاروبرقی سامسونگ

حساسیت بالای دکمه‌های دسته جاروبرقی و آسیب سریع دستگاه

امکان شکستگی مخزن جاروبرقی

قیمت بالای جاروبرقی سامسونگ

وجود مشکلاتی در زمان تعویض قطعات فابریک جاروبرقی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

 چنانچه با هرگونه مشکل در جاروبرقی سامسونگ خود مواجه شدید با مرکز خدمات جاروبرقی سامسونگ در آذربایجان شرقی در تماس باشید.

 

نکات نگهداری از جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی نیز مانند سایر وسایل برقی به نگهداری نیاز دارد.برای جلوگیری از خراب شدن جاروبرقی نکاتی وجود دارد. با رعایت نکات زیر می توانید از عمر مفید جاروبرقی خود به صورت بهینه استفاده کنید.

تعویض کیسه جاروبرقی

کیسه جاروبرقی محل تجمع آشغال هاست که پس از مدتی پر می شود.پر شدن کیسه جاروبرقی مکش دستگاه را کم میکند.از کیسه های کاغذی فقط یک بار استفاده کنید زیرا منافذ آنها بسته شده است و در صورت استفاده مجدد مانع گردش هوا می شوند.

 

تمیز کردن فیلتر جاروبرقی یا تعویض آن

در مدل های مختلف جاروبرقی انواع مختلفی از فیلتر وجود دارند.در برخی جاروبرقی ها باید فیلتر تمیز و شسته شوند و در برخی دیگر باید تعویض شوند.اگر فیلتر فوم باشد قابل شست و شو است اما اگر پلاستیکی است بهتر است با یک دستمال نرم آن را تمیز کنید.

 

نگهداری از کابل جاروبرقی

از کابل جاروبرقی به خوبی مواظبت کنید!دو شاخه جاروبرقی را با کابل از پریز برق بیرون نکشید.اگر مانعی در راه سیم قرار دارد از جمع کردن آن بطور خودکار بپرهیزید.ابتدا مانع را رفع کنید و سپس از سیم جمع کن خودکار جاروبرقی استفاده کنید.

 

قبل از جارو کردن

و قبل از استفاده از جاروبرقی اجسام نوک تیز،سکه،جوراب و غیره که باعث ایجاد انسداد در لوله جاروبرقی می شوند را از سطوح جمع کنید.یکی از دلایل خوب کار نکردن جاروبرقی وجود مانعی در راه لوله جاروبرقی است. قسمت های لوله و سری جاروبرقی را بررسی کنید تا چیزی مانع آنها نباشد.پس از بررسی اگر کرک،نخ،مو و دیگر اجسام باعث ایجاد انسداد سری و لوله بودند آنها را بر طرف کنید.

اگر برس جاروبرقی به خوبی کار نمی کند آن را باز کنید و آشغال های جمع شده را تمیز کنید.

 

 

چنانچه جاروبرقی سامسونگ شما نیاز به تعمیر داشت و یا برای رفع مشکلات آن نیاز به مشاوره داشتید مشاورین تعمیرگاه سامسونگ تبریز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

 

برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آذربایجان شرقی می توانید به نمایندگی های مجاز سامسونگ در آذربایجان شرقی مراجعه کنید که در لیست زیر آدرس آنها نوشته شده است و یا با شماره تلفن 04191011680 تماس بگیرید.


تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تبریز
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مراغه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مرند
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اهر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در میانه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در بناب
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اسکو
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در ایلخچی
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در باسمنج
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در ممقان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در گوگان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در هریس
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در یامچی
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در صوفیان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کلیبر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در جلفاسهند
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در سراب
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آذرشهر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در هادیشهر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در عجب‌شیر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در سردرود
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در ملکان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شبستر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در خسروشاه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در بستان‌آباد
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در هشترود
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در ولیعصر
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در زعفرانیه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آبرسان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در باغمیشه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در عباسی
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در ایل گلی
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در میرداماد
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در دوه چی
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در یاخچیان
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مرزداران
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در میدان ساعت
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در نصف راه
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شهناز
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در طالقانی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.