مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی سامسونگ

6
+4
2

تمیز کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

جرم گیری ماشین لباسشویی سامسونگ ، رسوب زدایی ماشین لباسشویی سامسونگ ، روش های ضدعفونی کردن ماشین لباسشویی سامسونگ  ، تمیز کردن سطوح داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ و  راه حل های سنتی جرمگیری ماشین لباسشویی به مانند سرکه و جوش شیرین را در این مقاله برای شما شرح داده ایم .

جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی

رسوب زدایی لباسشویی

توجه : شما میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا جرمگیری لباسشویی سامسونگ  از خدمات مرکز تعمیرات سامسونگ بهره مند شوید .

شما میتوانید برای تهیه جرم گیر ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر ایران با شماره 88246134 تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی یکی از وسایل پر کاربرد خانه به شمار می رود که تمیز کردن ماشین لباسشویی یکی از مسائل بسیار مهم در نگهداری این وسیله می باشد، ماشین لباسشویی با شستن کثیفی های که بر روی لباس ها است گاها این کثیفی ها در ماشین باقی می مانند و محلی برای تولید و تکثیر باکتری ها و قارچ ها می شود به همین دلیل ایجاد بوی بد می کند و هم چنین لباس هایی که شسته می شود به طور کامل تمیز نمی شوند و ممکن است به کسانی که آلرژی و حساسیت پوستی دارند و هم چنین نوزادان آسیب برساند ، برای جلوگیری از این مشکل راه حل هایی مانند جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی وجود دارد که در این مقاله به بررسی جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی توسط مواد طبیعی و شیمیایی و هم چنین اهمیت تمیز کردن ماشین لباسشویی می پردازیم.

جرم گیری بدنه ماشین لباسشویی سامسونگ

ابتدا دوشاخه ماشین لباسشویی را از پریز بکشید و ماشین را خاموش کنید. به کمک یک اسفنج نرم  و آب و ماده سفید کننده بدنه ماشین را تمیز کنید و از دستکش برای حفاظت پوست دست استفاده کنید. یکی از قسمت های مهم برای تمیز کردن ، لاستیک دور درب ماشین لباسشویی است که معمولا به دلیل رطوبت سیاه می شود و باکتری و قارچ هایی در این قسمت وجود دارد که باعث تولید بوی  نامطبوع میگردد. شما می توانید لاستیک را جدا کرده و کاملا تمیز کنید و پس از شستشو خشک کنید تا رطوبتی در این قسمت باقی نماند .

جرم گیری ماشین لباسشویی با سرکه و جوش شیرین

ترکیب جوش شیرین، سرکه و آب نقش تمیز کننده قوی و ارزان را برای ماشین لباسشویی دارد ، این ترکیب توانایی از بین بردن بوی نامطبوع تولید شده در ماشین و هم چنین باعث از بین رفتن رسوبات و جرم های داخل ماشین لباسشویی می شود ، محلول ذکر شده را در ماشین لباسشویی بریزید و ماشین را روی کارکرد روزانه قرار داده و روشن کنید این محلول باعث جدا شدن رسوبات و جرم هایی که در دیگ ماشین لباسشویی قرار گرفته اند می شود . پس از اتمام کار ماشین لباسشویی درب دستگاه را باز کرده و به وسیله اسفنج نرم دیواره های ماشین لباسشویی را تمیز کنید. برای بهره وری بیشتر از ماشین لباسشویی این مراحل را هر یکی دو ماه یک بار انجام دهید .

این نکته نیز قابل ذکر است که  رسوب زدایی ماشین لباسشویی با محصولات خانگی که شامل اسید یا سرکه هستند، ممکن است باعث آسیب به قسمت های لاستیکی ماشین لباسشویی مانند لاستیک دور درب ماشین لباسشویی شوند .

توصیه هایی برای جرمگیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی سامسونگ

 1. 1. پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی درب دستگاه را باز بگذارید تا بخار آب حاصل از کارکرد ماشین و گرمای داخل آن که باعث ایجاد رطوبت می شود از ماشین لباسشویی خارج گردد. در این صورت با بوی بد حاصل از هر بار شستشو روبرو نمی شوید و هم چنین جلوی تولید و رشد باکتری ها و کپک ها را میگیرید
 2. 2. خشک کردن ماشین پس از هربار استفاده ماشین لباسشویی نیز کمک زیادی به جلوگیری از رشد باکتری و ایجاد بوی بد می کند. بعد از هر بار شستشو اجزایی که مرطوب هستند را خشک کنید از جمله این اجزا لاستیک دور درب ماشین است. در صورتی که این نکته را رعایت نکنید باعث ایجاد لکه ها و گاهی رنگ پریدگی در اجزای داخلی می شود. پس برای جلوگیری از این نقص ماشین را خشک کنید تا رطوبتی در آن باقی نماند .
 3. 3. لباس ها را بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی سریعا از ماشین خارج کنید ، چرا که وجود لباس ها در ماشین ایجاد بوی نامطبوع و رسوب می کند ، همچنین خود لباس ها نیز به دلیل وجود بخار آب و گرما و رطوبت بوی بدی می گیرند و ممکن است نیاز به شستشو مجدد پیدا کنند .
 4. 4. تمیز کردن محفظه جا پودری لباسشویی دارای اهمیت بسیار می باشد. می توانید با یک فرچه کوچک و سرکه این قسمت را که محل ریختن پودر و مایع نرم کننده است تمیز کنید. ممکن است پودر و مایع باقی مانده در این قسمت بر اثر گذشت زمان ظاهر و بوی بدی را در این قسمت ایجاد کرده باشد و حتی ممکن است  تبدیل به لکه های سخت شده باشد بنابراین بهتر است این محفظه را مرتبا تمیز کنید .

جرمگیری ماشین لباسشویی سامسونگ با قرص یا پودر جرمگیر

مرغوب نبودن پودرهای شستشوی ماشین لباسشویی و رسوبات آب در سوراخ های دیگ ماشین لباسشویی لانه می کند و باعث ایجاد دردسر می شوند و هم چنین وجود رطوبت و آب کثیف حاصل از شستشوی لباس های کثیف ، در لاستیک دور درب باقی مانده و در صورت عدم توجه  باعث ایجاد بوی نامطبوع در ماشین لباسشویی می گردد. بنابراین این موارد ما را نیازمند جرم گیری ماشین لباسشویی می کند. برای سهولت در امر جرم گیری ، قرص های جرم گیر در بازار موجود می باشند که فقط کافی است شما مواد جرم گیر ماشین لباسشویی را درون ماشین بگذارید و ماشین را روی درجه 60 روشن کنید (دمای بالاتر موجب آسیب رسیدن به برد ماشین می شود) ، در این فرایند جرم گیری قوی ماشین لباسشویی جریان می یابد .

برای جرم گیری ماشین لباس شویی کافیست که جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی را داخل ماشین لباسشویی بریزید و برای جرم گیری برنامه با دمای بالای 55 درجه را انتخاب نموده و دقت کنید که ماشین لباسشویی خالی از لباس باشد و ماشین را روشن نموده و به دستگاه اجازه جرم گیری دهید اگر زمان زیادی از آخرین جرم گیری ماشین لباسشویی می گذرد ، باید دو پیمانه پودر جرمگیر مخحوص لباسشویی یا دو عدد قرص جرمگیر داخل ماشین لباسشویی بریزید ولی در صورتی که همیشه جرم گیری میکنید  یک عدد کافی است،  هر سه ماه یک بار عمل جرم گیری را انجام دهید. همچنین میتوانید برای راحتی کار می پودر جرم گیر را به نسبت یک به 5 با پودر لباس شویی مخلوط کرده و استفاده نمایید.

جرم گیری ماشین لباسشویی سامسونگ با پودر جرم گیر

این پودرها مخصوص ماشین لباسشویی های اتوماتیک هستند و در صورت استفاده تمامی رسوبات دیگ شستشو و دیگر قسمت ها پاک می گردد . استفاده از قرص ها و پودرهای شستشو برای جرم گیری بی دردسر است و کثیفی برجای نمی گذارد ، در این پودرها فرمولی به کار رفته است که سختی آب را نیز می گیرد ، در صورت استفاده از این پودرهای جرمگیر ، رسوبات و جرم و کثیفی از بین می رود و اگر مرتبا از این جرم گیر استفاده نشود باعث ایجاد رسوبات و بقایای پودرهای شوینده در فیلتر و پشت درام و سه نظام و شلنگ ها و دیگ شستشو و لاستیک دور درب می شود .

شما میتوانید برای جرمگیری لباسشویی سامسونگ خود از خدمات مرکز تعمیرات سامسونگ بهره مند شوید .

مزیت استفاه از قرص و پودر جرمگیر برای جرمگیری ماشین لباسشویی سامسونگ

قرص و پودر جرمگیر برای جرمگیری ماشین لباسشویی سامسونگ

 • استفاده آسان
 • بالا بردن عمر ماشین لباسشویی
 • از بین بردن سختی آب
 • از بین برنده جرم ها، رسوبات آهکی و بقایای مواد شوینده از پشت درام، فیلتر و لوله ها
 • از بین برنده بوی نا مطبوع ماشین لباسشویی
 • محافظت و پیشگیری از ایجاد جرم و رسوبات
 • تمیز کردن فیلتر و در نتیجه مصرف برق کمتر
 • صرف جویی در مصرف شوینده های ماشین لباسشویی
 • بالا بردن کیفیت شستشوی لباس ها

توجه: برای تهیه جرم گیر ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر ایران با شماره 88246134 تماس حاصل نمایید.

شما میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا جرمگیری لباسشویی سامسونگ  از خدمات مرکز تعمیرات سامسونگ بهره مند شوید .

 

دیدگاه‌ها   

+7 #1 Azizyanner 1398-09-25 23:16
ای کاش همه مثل شما توضیح میدادند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید
محل اقامت