مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

علت نچرخیدن ماشین لباسشویی سامسونگ

2
+1
1
۱. در صورتی که مخزن داخلی دستگاه حتی با چرخاندن مخزن با دست نیز نچرخد احتمال خرابی بلبرینگ و شفت لباسشویی وجود دارد که به موجب قفل شدن بلبرینگ لباسشویی چرخش دستگاه به سختی انجام میگردد. برای برطرف شدن این ایراد دستگاه باید به طور کامل اوراق و مونتاژ شده و بلبرینگ و کاسه نمد دیگ تعویض و در صورت خرابی شفت سه نظام لباسشویی ، این قطعه یا تراشکاری و یا تعویض گردد. 
 
۲.در صورتی که دیگ لباسشویی با دست بچرخد ولی در طول برنامه نچرخد علت های مختلفی دارد که در زیر به بررسی آنها میپردازیم :

 

خرابی یا خارج شدن تسمه لباسشویی سامسونگ

درصورتی که اتصال بین موتور و درام دچار نقص گردد مخزن دستگاه نمیچرخد. ممکن است تسمه از جای خود درآمده یا پاره شده باشد همچنین احتمال خرابی یا شل شدن فولی ماشین لباسشویی وجود دارد.
 

خرابی تاخو لباسشویی سامسونگ

تاخو یاهمان تاکومتر یک سنسور اثرهال موقعیت سنج میباشد که وظیفه سنجش دور موتور و موقعیت گردش موتور را برعهده دارد. در صورتی که این قطعه تاکومتر دچار خرابی گردد موتور و مخزن دستگاه به درستی نخواهد چرخید و دستگاه دچار ارور خواهد شد.
 
 

خرابی یا اتصالی سیم کشی لباسشویی سامسونگ

گاهی اوقات نشتی آب از بلبرینگ و یا از خرطومی جاپودری و ریختن آن بر روی اتصالات موتور لباسشویی باعث اتصالی و سولفاته شدن سوکت موتور میگردد که این عامل باعث آسیب به موتور لباسشویی و عدم کارکرد صحیح و چرخش مناسب دیگ میگردد.
 

خرابی برد مین لباسشویی سامسونگ

تمامی فرمان های ماشین لباسشویی توسط برد اصلی اعلام میگردد و درصورتی که برد ماشین لباسشویی دچار خرابی شود ممکن است فرمان چرخش موتور را صادر نکرده و در نتیجه مخزن ماشین لباسشویی هم نخواهد چرخید. 
 
نکته : در صورت خرابی قطعات الکترونیکی ماشین لباسشویی سامسونگ بر روی صفحه نمایش لباسشویی سامسونگ یک پیغام یا کدخطا ظاهر میگردد که شما میتوانید با مراجعه به صفحه کد خطای لباسشویی سامسونگ ارور مربوطه و راه حل رفع ایراد را بررسی فرمایید. 
 
 
 
شما میتوانید در صورت نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و رفع شدن هرکدام از ایرادات فوق و یا سایر خرابی های لباسشویی سامسونگ با مرکز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. 
 
علت نچرخیدن ماشین لباسشویی
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید
محل اقامت