نمایندگی سامسونگَ

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

یکی از ضروری ترین وسایلی که در خانه به آن نیاز می شود جاروبرقی است که نقش مهمی در نظافت منزل دارد. زیرا نمی‌توان از جاروهای دستی مانند گذشته استفاده کرد، بنابراین نگهداری و تعمیرات جاروبرقی مورد اهمیت قرار میگیرد، این وسیله برقی آنقدر اهمیت دارد که تا نیاز به تعمیر پیدا میکند باید آن را به سرعت تعمیر کرد،ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در این امر شما را کمک و راهنمایی خواهد کرد، مثلا گاهی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به آسانی قابل انجام دادن است و احتیاجی به تعمیرکار مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمی باشد، اما اگر مشکلات جدی برای جارو برقی سامسونگ به وجود آمده باشد باید به دست تعمیرکار حرفه‌ای و مرکز‌های مجاز سپرده و تعمیر شود. سامسونگ یکی از محبوب‌ترین برندهای جاروبرقی است که طرفداران زیادی دارد. ایران سرویس مرکز‌ تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ابتدا به مشتریان و متقاضیان مشاوره تلفنی برای تعمیر جاروبرقی ارائه خواهد داد، سپس اگر مشکل حل نشد به محل درخواستی مشتریان تعمیرکار می‌فرستد. معمولا تعمیر جاروبرقی در منزل صورت میگیرد و خیلی به ندرت تعمیر جارو برقی سامسونگ حاد می باشد و احتیاج به تعمیرگاه پیدا می کند، ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی سرویس در ادامه مطلب شما را با برخی از مشکلات جاروبرقی سامسونگ و نحوه تعمیر آنها آشنا خواهد کرد.

اقدامات مرکز تعمیرات سامسونگ جهت تعمیرات جاروبرقی در کرج

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص جاروبرقی سامسونگ در کرج و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات سامسونگ عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان در کرج موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظرعیب را به تیم تعمیرکاران متخصص در کرج ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری از کرج  با تیم تعمیرات مرکز سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ،  مرکز کرج خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری در کرج  اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تعمیرکار متخصص در کرج  پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز مرکز تعمیرات سامسونگ(ایران سرویس) در کرج برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران فنی مرکز در کرج ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تعمیرکاران فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 

مشکلات و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

1_ جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود و کار نمی‌کند

_ اتصالات و پریزهای برق جاروبرقی سامسونگ را با فازمتر بررسی کنید و ببینید آیا پریزها برق دارند یا خیر.

_ غالبا جاروبرقی سامسونگ در صورت نوسان برق یا پایین بودن جریان روشن نمی‌شود.

_ بررسی کنید سیم جاروبرقی سامسونگ دچار قطعی و پوسیدگی به ویژه در قسمت دو شاخه نشده باشد.

_کلید روشن و خاموش جاروبرقی سامسونگ را بررسی کرده زیرا اگر این کلید شکسته یا خراب شده باشد، دستور روشن شدن جاروبرقی صادر نخواهد شد، ولی اگر خرابی کلید زیاد نباشد قابل تعمیر می باشد.

_ جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ ارتباط اجزای مدار را بررسی و هر جا قطعی داشت برطرف کنید.

_ سیم جمع‌کن جاروبرقی سامسونگ و رله را هم بررسی کنید شاید مشکل خرابی برطرف شود.

_آخرین احتمال جهت تعمیر، موتور جاروبرقی سامسونگ است که اگر سوخته باشد، باید آن را تعویض کنید. در غیر این صورت اگر موتور خراب شده باشد می‌توان آن را با کمک تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تعمیرکرد.

2_ قدرت مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش یافته است

_ ابتدا باید در جاروبرقی سامسونگ کیسه ای، کیسه را بررسی کرد، در صورت پر بودن کیسه یا سوراخ بودن آن جارو برقی سامسونگ مکش خود را از دست خواهد داد.

_ جاروبرقی‌ سامسونگ بدون کیسه آشغال‌ را درون محفظه میریزند که در صورت پر بودن محفظه قدرت مکش کاهش دارد.

_ اگر موارد بالا دلیل کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ نبود جهت تعمیر باید لاستیک های محفظه را بررسی کنید که لاستیک‌های محفظه خراب نشده باشد، در صورت خرابی قابل تعمیر نمی باشند و باید آنها را تعویض کرد.

_ غلتک‌های جاروبرقی سامسونگ باید بررسی و تمیز شود که مو، نخ یا آشغال به آنها نچسبیده باشد.

_ واشرها و تسمه‌های جاروبرقی سامسونگ هم باید روان کار کنند و گرد و غبار روی آنها جمع نشده باشد و در صورت پارگی یا شکستگی واشرها و تسمه‌های جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار باید تعویض گردد.

_ مورد دیگر بررسی جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ فیلترهای جاروبرقی سامسونگ می باشد. این فیلترجاروبرقی سامسونگ روی قدرت مکش تأثیر دارند. که در صورت کثیف بودن کافی است فقط با آب شسته شود. ولی اگر فیلترها قابل شستشو نباشند باید آنها را تعویض کرد.

_ گرفتگی لوله‌ها و خرطومی جاروبرقی سامسونگ می تواند دردسر ساز شود پس همه این لوله‌ها را بررسی کنید تا مسدود نشده باشند. لوله خرطومی جارو برقی سامسونگ ممکن است شکستگی یا پارگی داشته باشد که حتما باید توسط تعمیرکار تعویض شود.

_ برای آزمایش این موضوع می‌توان از آب و صابون مانند کاری که در کنترل نشتی گاز انجام می‌شود استفاده کرد. خرطومی و لوله‌های فلزی قابل تعویض هستند.

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

 

3_ تعمیر جاروبرقی سامسونگ که بوی سوختگی می‌دهد

بوی سوختگی از جاروبرقی سامسونگ فقط به موتور جارو برقی ارتباط پیدا میکند. اگر موتور جاروبرقی سامسونگ خرابی کمی داشته باشد حتما باید توسط تعمیرکار تعمیر گردد که اگر قابل تعمیر نباشد حتما باید آن را تعویض کرد. موتور جاروبرقی سامسونگ اجزای مختلفی دارد که می‌توان به محافظ فلزی، فن خنک‌کننده، زغال‌های کربن، روتور، استاتور، بلبرینگ و واشرها نام برد. اگر زغال‌ها تمام شده‌اند آنها را توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جارو برقی سامسونگ تعویض کنید. در غیر این صورت کافی است با اسپری مخصوص تمیز شوند. سیم‌ها را بررسی کنید که قطعی نداشته باشند. پره‌های فن معمولا پر از گرد و غبار است و باید تمیز شود. استاتور را هم تمیز کنید.

4_ تعمیرجاروبرقی سامسونگ که سر و صدای بسیار زیادی دارد

در برخی موارد سر و صدای جاروبرقی دلیل ساده‌ای دارد. ممکن است محفظه یا کیسه آن پر باشد. لوله‌ها، خرطومی و سر جاروبرقی سامسونگ را هم بررسی کنید که چیزی درون آنها گیر نکرده باشد. اگر این طور نبود، مشکل ممکن است پیشرفته‌تر باشد. یکی از دلایل صداهای نابهنجار جاروبرقی سامسونگ مربوط به پروانه آن است. پروانه جاروبرقی را بررسی کنید، اگر گرد و غبار روی آن انباشته شده است، آن را تمیز کنید در غیر این صورت خراب شده است و باید توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تعویض کنید. دلیل دیگری که ممکن است سبب سر و صدای بیش از حد جاروبرقی سامسونگ شود لاستیک‌های موجود بین قطعات د جاروبرقی سامسونگ هستند که از لرزش جاروبرقی سامسونگ جلوگیری می‌کنند. با کمک تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بررسی کنید که این لاستیک‌ها سالم باشند. در صورت خرابی باید آنها توسط تعمیرکار تعویض گردد.

5_ جاروبرقی سامسونگ خود به خود خاموش می‌شود

_ اگر از جاروبرقی سامسونگ بیش از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کار بکشید خود به خود خاموش می‌شود و ترموستات آن اجازه نخواهد داد تا خنک شدن کامل، دستگاه روشن شود. اما اگر جاروبرقی سامسونگ خاموش شود و حتی پس از خنک شدن روشن نشود، مشکل باید بررسی شود.

_  ابتدا قطعی سیم را بررسی کنید. ممکن است سیم از قسمت قرقره جارو برقی به دلیل کشیدگی زیاد جدا شده باشد. در این صورت باید قسمت قرقره باز شود و سیم رابط بررسی شود.

_ مشکل دیگر لوله‌ها و فیلترها می باشند. اگر شیئی مانند جوراب یا زباله در لوله گیر کند، هوارسانی انجام نمی‌شود و موتور جاروبرقی به طور خودکار از کار می‌افتد. لوله‌ها باید بررسی شوند. اگر فیلترها هم کثیف باشند و نتوانند کار تهویه را به درستی انجام دهند، همین مشکل برای موتور پیش می‌آید.

_ فیلترهای کاغذی باید زود به زود تعویض شوند. در نهایت ممکن است مشکل از موتور جاروبرقی سامسونگ باشد. موتور را باز کنید و زغال‌های موتور را بررسی کنید.

6_سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ دچار مشکل شده است

_ جاروبرقی سامسونگ را از برق بکشید و درب محفظه سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را باز کنید. بررسی کنید که فیوز جاروبرقی سامسونگ سالم هستند یا نه. اگر سالم بودند باید سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را در بیاورید. برای این کار سیم فیوز شیشه‌ای متصل به سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را جدا کنید. در اینجا دو سیم وجود دارد که از دو رنگ متفاوت هستند و به بدنه جاروبرقی سامسونگ متصل شده‌اند. هر یک از این سیم‌ها که کار نمی‌کنند باید تعویض شوند. پس از تعویض باید سیم فیوزهای شیشه‌ای را متصل کرد و سیم‌ها را به ریل متصل کرد. حالا رول را در جای خود قرار دهید و ترمزهای مهارکننده سیم‌ها را تنظیم کنید. اگر مشکل از خود سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ نباشد احتمال دارد ایراد از موتور دستگاه باشد. به طور کلی اگر سیم جمع کن کار نمی‌کند بهتر است هر چه سریعتر آن را تعمیر یا تعویض کنید.

ایران سرویس مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ توصیه دارد حتما برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ به مرکز‌های مجاز و تعمیرکاران حرفه‌ای مراجعه کنید. مرکز‌ مجاز تعمیرات جاروبرقی‌ سامسونگ با ارائه خدمات حرفه‌ای و استفاده از قطعات ارجینال جاروبرقی سامسونگ شما را به بهترین شکل تعمیر  و تحویل‌تان خواهند داد.

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

 

 سرویس جاروبرقی سامسونگ مرکز تعمیرات در کرج

سرویس جاروبرقی سامسونگ اگر هر سال توسط مرکز تعمیرات به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور و… پس از عیب یابی توسط تعمیرکار تعمیر شود جارو برقی سامسونگ شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نخواهد شد و در واقع عمر آن افزایش پیدا میکند. در زمان سرویس جاروبرقی سامسونگ اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود. تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند. همچنین در صورت نیاز تعویضو یا تعمیر فیلتر نیز انجام می شود.

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

جاروبرقي سامسونگ بهترين نوع جاروبرقي می باشد که داراي گارانتي و ضمانت است و نمايندگي هاي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در سراسر ايران قرار دارند تا شما با خیال آسوده به خريداري جاروبرقي سامسونگ بپردازيد. نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ نيز به طور پراکنده در اکثر نقاط تهران و شهر هاي اطراف قرار گرفته است تا شما عزيزان براي انجام تعمير جاروبرقي سامسونگ به راحتي بتوانيد به نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ رجوهع کنید. نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ در تهران و يا ساير نقاط براي مشتريان جاروبرقي سامسونگ تا پايان زمان گارانتي محصول خدماتي را ارائه مي دهد که اين خدمات شامل:

1_ سرويس دوره اي جاروبرقي سامسونگ

2_ تعويض و تعمير سيم جمع کن جاروبرقي سامسونگ

3_ تعمير ويا تعويض برد الکتريکي جاروبرقي سامسونگ

4_ تعويض موتور جاروبرقي سامسونگ

5_ تعويض پروانه جاروبرقي سامسونگ

6_ تعويض کلکتور جاروبرقي سامسونگ

7_ تعمير موتور جاروبرقي سامسونگ

8_ تعمير بلبرينگ جاروبرقي سامسونگ

9_ تعويض بلبرينگ جاروبرقي سامسونگ

10_ تعويض ذغال جاروبرقي سامسونگ

11- تعويض بالشتک جاروبرقي سامسونگ

12_ تعويض قطعات جانبي جاروبرقي سامسونگ

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

 

چه زمانی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدام کنیم؟

اگر زمانی به یکی از مشکلات زیر بر خوردید حتما جاروبرقي سامسونگ  شما نیاز به تعمیرات دارد :

1_ جای خرطومی جاروبرقي سامسونگ شکسته باشد

2_ جاروبرقي سامسونگ خاک پس می دهد

3_ اتصالات و بدنه جاروبرقي سامسونگ شکسته اند

4_ جاروبرقي سامسونگ  سیم قطع و وصلی دارد

5_ سیم جمع کن جاروبرقي سامسونگ  خراب شده

6_ جاروبرقي سامسونگ دود می کند

7_ کالکتور جاروبرقي سامسونگ خراب شده

8_ جاروبرقي سامسونگ ناگهان خاموش می شود

9_ جاروبرقي سامسونگ روشن نمی شود

10_ مکش جاروبرقي سامسونگ ضعیف شده

11_ دکمه جاروبرقي سامسونگ گیر کرده

12_ موتور  جاروبرقي سامسونگ صدای زیادی دارد

 تعمیر و رفع عیب های جاروبرقی سامسونگ

تعمیرکاران نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ در تهران و يا ساير نقاط مي گويند هنگامي که با افراد با نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ گرفته است از چندين مشکل رايج جاروبرقي سامسونگ سخن مي گويند. مشکلات و عيب هاي رايج جاروبرقي سامسونگ عبارتند از:

1_ سروصداي بيش از اندازه ي جاروبرقي سامسونگ

2_ عدم چرخش برس جاروبرقي سامسونگ

3_ خاموش شدن ناگهاني جاروبرقي سامسونگ

4_ جاروبرقي سامسونگ داغ مي کند

5_ جاروبرقي سامسونگ مکش ندارد

مواردگفته شده در بالا از جمله خرابي ها و علت خرابي ها مي باشد که به راحتي برخي از آنها را مي توان با کمک تعمیر کار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل حل کرد. دقت داشته باشيد شما با انجام سرويس دوره اي ويا ساليانه جاروبرقي سامسونگ خود مي توانيد از اين مشکلات احتمالي راحت شوید. متخصصان نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در تهران يا متخصصان نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در محل با تماس شما ويا مراجعه ي حضوري شما جاروبرقي شما را سرويس خواهند کرد.

 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

 

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

 در صورتی که جاروبرقی سامسونگ شما دچار هر گونه خرابی شده است ، مرکز تعمیرات سامسونگ آماده ارائه خدمات در تمام نقاط کرج و البرز میباشد و با در اختیار داشتن ده ها تکنسین متخصص و فعال در تمام محدوده های کرج آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز  در محدوده های زیر میباشد :

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در فردیس کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در مهرشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در گوهردشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در ماهدشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محمد شهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در گلشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در عظیمیه کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در باغستان کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در جهان نما کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شاهین ویلا کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در حصارک کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در موذن کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در طالقانی کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در جهانشهر کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در زیبادشت کرج

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در ملارد 

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شهریار

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در مارلیک

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در اندیشه

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در گرم دره

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در قلعه حسن خان

مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در سرآسیاب

 

در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ میتوانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس گرفته و یا ازطریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف تهران و البرز این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید
محل اقامت

تلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده مرکز تهران

021-66553689

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده غرب تهران

021-44843086

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شمال و شمال شرق تهران

021-22396367

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شرق تهران

021-77908901

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده شمال غرب تهران

021-88246134

تلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

فردیس - ملارد - اندیشه - مارلیک

026-36535817

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

عظیمیه - جهانشهر - طالقانی

026-32284158

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

مهرشهر - بلوار ارم - حسین آباد - آق تپه

026-33403857

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

گوهردشت - موذن - باغستان - شاهین ویلا

026-34498946

تلفن مراکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در حومه تهران

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده پرند

0919-7674047

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

محدوده پردیس ، دماوند ، و لواسانات

0919-8915822