مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با تلفن 02191001680 یا ثبت درخواست از طریق فرم آنلاین نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج

-1
1

امروزه یکی از پرفروش ترین برند های لوازم خانگی و صوتی و تصویری و موبایل در دنیا برند کره ای سامسونگ می باشد، از برند کره‌ای چنین انتظاری هم می توان داشت ، البته این موضوع در زمینه ساید بای ساید اهمیت بیشتری خواهد داشت ، زیرا حمل و نقل این دستگاه بسیار هزینه دار و مشکل می باشد. هر چند این دستگاه با رعایت کردن سرویس یکساله به آسانی خراب نخواهد شد و نیاز به تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ به این راحتی ها رخ نخواهد داد. هر چندکیفیت و دوام در طراحی و تولید یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار حائز اهمیت بوده است اما شما باید سالیانه به طور منظم یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را توسط یک سرویس‌کار با تجربه و متخصص، مورد بررسی قرار دهید، زیرا با این کار در اولین زمان، ایرادات جزئی آن را برطرف می کنید و از ایجاد آسیب‌های جدی به آن جلوگیری خواهید کرد، البته تا زمانی که ساید بای ساید شما به خوبی در حال فعالیت باشد، ولی اگر به هر دلیلی به تعمیر کار نیاز پیدا کردید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید، اولا جابجایی ساید بای ساید سامسونگ کار بسیار مشکلی خواهد بود، حتما دستگاه در محل شما تعمیر شود. اعتماد به مرکز تعمیرگاه مجاز برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار هوشمندانه خواهد بودزیرا آنها بارها با نمونه‌های مشابه دستگاه شما روبرو شده اند و تا حد امکان شرایط تعمیر دستگاه را در محل شما فراهم خواهند کرد.

ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ با تعمیرکار حرفه ای متخصص ساید بای ساید سامسونگ آماده تعمیر یخچال ساید در محل و ضمانت تعمیرات در کرج می باشد. اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ساید سامسونگ در هر نقطه کرج شما برطرف گردد. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس درکرج و تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات ایران سرویس مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال ساید بای ساید و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات سامسونگ عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات یخچال ساید بای ساید مرکز خدمات سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات مشتریان سامسونگ(ایران سرویس) برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

 

نکات مهم از مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

پیشنهادات و توصیه های مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شما تا کمتر نیازمند خدمات شوید این است که :

1_ نصب کردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محیط های آلوده و مرطوب، می تواند آسیب جدی به دستگاه شما وارد کند.

2_ یخچال ساید بای ساید سامسونگ نباید نزدیک وسایل گرمازا مانند اجاق گاز نصب شوند.

3_ قبل از نصب یخچال ساید بای ساید سامسونگ پریز را چک کنید و در صورت شل بودن حتما آن را تعمیر کنید.

4_حتما در مدت زمان مشخصی دریچه تهویه داخل دستگاه تمیز شود.

5_ از قرار دادن اجسام سنگین بالای یخچال ساید بای ساید سامسونگ پرهیز کنید.

6_ مواد آتش زا داخل یخچال قرار ندهید زیرا ممکن است باعث انفجار شود.

7_ با آب مستقیم داخل دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ  را تمیز نکنید.

8_ از باز نگه داشتن طولانی مدت درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ خودداری کنید.

9_ فضای کافی جهت گردش هوا در اطراف یخچال ساید بای ساید سامسونگ مهم می باشد آن را جدی بگیرید .

10_ به کدخطای نمایان شده بر روی صفحه نمایش دقت کنید سریعا با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

11_ حتما به سرویس سالیانه یخچال ساید بای ساید سامسونگ اهمیت دهید.

با خیال راحت به ایران سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در کرج اعتماد کنید، این شرکت با سرعت بالا، کیفیت عالی و استفاده از بهترین قطعات با کمترین هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را در اسرع وقت انجام خواهد داد. سابقه کاری ایران سرویس بیانگر ضمانت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خواهد بود. به طور کلی بهتر است بدانید که یخچال ساید بای ساید سامسونگ از بروزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال تولید شده است ، زمانیکه یخچال ساید بای ساید سامسونگ خراب شده ممکن است اجزاءی مانند: کمپرسور ، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب الکتریکی، موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت ، اورلود و یا قطعات دیگر آسیب دیده باشد که در این صورت فقط یک تکنسین متخصص مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ آن را باید تعمیر نماید، سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران بهترین انتخاب برای آرامش و آسایش شماست. در ادامه شما را با مواردی که ممکن است در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ایراد پیش بیاورد و شما را به چالش بکشد آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

 

ایران سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

 

ایرادات پیش آمده در یخچال ساید بای ساید سامسونگ عبارتند از:

1_ کمپرسور یخچال ساید بای ساید(زمانی که فریزرکار کند ولی سرمایی تولید نکند).
2_ زمانی که مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید فاسد شده اند.
3_ مواردی که مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال ساید بای ساید منجمد بشوند.
4_ گاهی اوقات از زیر یخچال ساید بای ساید آب سرازیر خواهد شد.
5_ زمانیکه یخچال ساید بای ساید سامسونگ دائم در حال کار باشد و مصرف انرژی بالایی داشته باشد.
6_ یخچال ساید بای ساید سامسونگ هنگام کار کردن صدای ناهنجاری بدهد.
7_ یخچال ساید بای ساید سامسونگ بیش از حد برفک بزند.
8_ داخل یخچال ساید بای ساید سامسونگ آب جمع شود.
9_ یخچال ساید بای ساید سامسونگ کاملا خاموش می شود و روشن نخواهد شد.
10_ آب خروجی یخچال ساید بای ساید سامسونگ قطع شود و یا با فشار خیلی کم باشد.
11_ آ ب خروجی از آبسرد کن یخچال ساید بای ساید سامسونگ سرد نیست.
12_ یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ تولید یخ نکند.
13- زمانیکه در محفظه یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ قالب های یخ بهم بچسبند (علت این مورد این است که به مدت طولانی از یخساز یخچال استفاده نکرده اید و یخ ها در محفظه یخ جمع شده و به هم چسبیده اند، برای رفع این مشکل یکبار مخزن یخ را به صورت کامل خالی کنید).
14_ زمانیکه آبسرد و یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ طعم و یا بوی نامطبوعی داشته باشند( این در صورتی اتفاق می افتدکه فیلتر آب به موقع تعویض نشده باشد، باید هر شش ماه یکبار نسبت به تعویض فیلتر آب اقدام کرد، به خاطر داشته باشید استفاده از فیلترهای آب معمولی باعث صدمه رسیدن به دستگاه شما می شود، برای تهیه قطعات فابریک و اورجینال به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید).
15_ برق داشتن بدنه یخچال ساید بای ساید سامسونگ
16_ نشانگر دما در یخچال ساید بای ساید سامسونگ دائما در حال چشمک زدن باشد( علت این مشکل این است که باز و بسته کردن درب یخچال در دفعات زیاد  و یا گذاشتن غذای داغ دمای یخچال زیاد می باشد.در این صورت از باز کردن دوباره درب یخچال خودداری کنید تا یخچال به دمای مطلوب برسد و چشمک زدن نشانگر متوقف شود.در صورتی که مشکل حل نشد باید دستگاه را ریست کنید.برای ریست کردن به دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید.اگر همچنان نشانگر دما در حال چشمک زدن باشد ، برای رفع عیب از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند شوید).
17_ نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ کد خطا (ERROR) نشان دهد.

هنگام مشاهده هر مشکلی برای رفع عیب از خدمات ایران سرویس مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در کرج بهره مند شوید.

شناسایی منبع نشت در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نشت راباید خیلی سریع در ساید سامسونگ متوقف کنید، این مسئله می‌تواند منجر به رطوبت بیش‌ازحد به‌طور طبیعی در داخل دستگاه شود و باعث تغییر درجه حرارت داخلی شود، مطمئن شوید که دستگاه به‌درستی نصب‌ و همچنین یخچال و فریزر به‌درستی تراز شده است. در غیر اینصورت موارد زیر را بررسی کنید که عبارتند از:

1_ خط آب باید بررسی شود در صورت نیاز به جایگزینی یا نصب مجدد از دستورالعمل در دفترچه راهنمای کاربر کمک بگیرید .

2_ کوپلر را مورد بررسی قرار دهید یعنی جایی که خط آب به درب متصل شده است، پس نصب کوپلر باید درست باشد. دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت.

3_ اگر نشت حاصل از فیلتر آب یا فیلتر تصفیه آب باشد،باید بخش نشتی را از قسمت فیلتر آب پیدا کنید، ابتدا فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بیرون بیاورید.در صورتیکه فیلتر آب آسیب‌دیده باشد حتما باید تعویض شود، بهتر است از فیلترهای با نام تجاری سامسونگ استفاده شود. اگر با تعویض فیلترنشتی ادامه داشت، یخچال و فریزر نیاز به سرویس دارد.

4_ اگر منبع نشت پیدا نشد آب یا یخ را تمیز کنید و دوباره 2 تا 3 ساعت بعد دوباره چک کنید. مطمئن باشید که دستگاه در حالت Cooling   Off / Demo  مدت‌زمان طولانی خاموش شده یا خاموش نشده است. اگر همچنان نشتی دارید برای رفع عیب کافی است از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

دلیل اختلاف قیمت در هزینه تعمیرات ساید سامسونگ عبارت است از:

1_ استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه

2_ مدت زمان گارانتی خدمات

3_ تکنولوژی به کار رفته در ساید سامسونگ

 

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در کرج

در صورتی که یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات جهت مواردی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های زیادی به یخچال ساید وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات سامسونگ ایران سرویس تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض موتور ساید سامسونگ ، تعویض فن ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض المنت ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض سنسور ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض برد ساید بای ساید سامسونگ ، تعویض شیربرقی ساید سامسونگ و سایر تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید سامسونگ در منزل مشتری انجام میگردد. در صورتی که یخچال ساید سامسونگ شما دچار هر گونه خرابی شده است ، مرکز تعمیرات سامسونگ آماده ارائه خدمات در تمام نقاط کرج و البرز میباشد و با در اختیار داشتن ده ها تکنسین متخصص و فعال در تمام محدوده های کرج آماده ارائه خدمات به شما مشتری عزیز  در محدوده های زیر میباشد :

 

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در فردیس کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در مهرشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در گوهردشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در ماهدشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در محمد شهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در گلشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در عظیمیه کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در باغستان کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در جهان نما کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در شاهین ویلا کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در حصارک کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در موذن کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در طالقانی کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در جهانشهر کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در زیبادشت کرج

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در ملارد 

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در شهریار

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در مارلیک

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در اندیشه

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در گرم دره

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در قلعه حسن خان

مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ در سرآسیاب

 

در صورت نیاز به هرگونه تعمیرات یخچال ساید سامسونگ میتوانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس گرفته و یا ازطریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر یخچال ساید سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.