مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با تلفن 02191001680 یا ثبت درخواست از طریق فرم آنلاین نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ

3
+1
2

ممکن است یخچال فریزر یا ساید بای ساید  سامسونگ شما بعد از مدتی بر روی بدنه و روی درب یخچال به خصوص در قسمت آبسرد کن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی گردد و ظاهر دستگاه را بسیار ناخوشایند نماید. ما در مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ این امکان را فراهم آورده ایم که مشکل زنگ زدگی درب یخچال ، پوسیدگی درب یخچال و یا قر شدگی بدنه و درب یخچال را به بهترین شکل ممکن و مثل روز اول دستگاه رفع نماییم. 

تعمیر زنگ زدگی و پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

 

نقاشی و تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال سامسونگ در منزل

ما در مرکز تعمیرات سامسونگ این امکان را فراهم آورده ایم که نقاشی درب یخچال سامسونگ ، تعمیر زنگ زدگی یخچال سامسونگ ، تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ و رفع قر شدگی یخچال سامسونگ را در محل و منزل شما انجام داده و دستگاه را همان روز و بدون حمل و نقل به کارگاه در منزل شما تعمیر نماییم. تیم حرفه ای نقاشی مرکز تعمیرات سامسونگ تمام لوازم و ابزار آلات مورد نیاز برای  نقاشی درب یخچال سامسونگ ، تعمیر زنگ زدگی یخچال سامسونگ ، تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ و رفع قر شدگی یخچال سامسونگ را به همراه خود به منزل شما آورده و تمام مراحل کار در منزل شما انجام خواهد گرفت. 

 

تغییر رنگ لوازم خانگی سامسونگ از سفید به نقره ای و بالعکس

ممکن است شما بعد از مدتی از رنگ لوازم خانگی خود خسته شده باشید و یا بدنه دستگاه شما دچار خط و خش و قر شدگی شده باشد و شما به فکر خرید یک دستگاه جدید به ذهنتان میرسد. ما این امکان را فراهم نموده ایم که بتوانیم رنگ یخچال سامسونگ ، رنگ لباسشویی سامسونگ ، رنگ مایکروفر سامسونگ ، رنگ ماشین ظرفشویی سامسونگ و .... را به رنگ دلخواه شما تغییر دهیم. یا ممکن است شما در آشپزخانه خود یک یخچال سفید رنگ سامسونگ را چند سال قبل تهیه کرده باشید. اخیرا یک لباسشویی با رنگ نقره ای هم خریده اید و دوست دارید تمام لوازم آشپزخانه شما با یکدیگر در تناسب رنگ باشند ، ما این کار را در منزل شما و در کوتاه ترین زمان انجام خواهیم داد و رنگ لوازم خانگی شما را به رنگ دلخواهتان تغییر میدهیم.

در عکس زیر تغییر رنگ لوازم آشپزخانه یخچال لباسشویی و ظرفشویی را از سفید به سیلور مشاهد میکنید.

 

تغییر رنگ یخچال از سفید به نقره ای

در صورتی که یخچال شما دچار زنگ زدگی درب یخچال ، یا پوسیدگی زیر آبریزر یخچال میباشد میتوانید با شماره 02191304084 جهت تعمیر زنگ زدگی درب یخچال و یا تعمیر پوسیدگی درب یخچال و تغییر رنگ یخچال از سفید به سیلور و ... تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.