چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای مایکروویو سامسونگ توسط مرکز خدمات سامسونگ

1
+1

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو سامسونگ

برد الکترونیکی مایکروفر سامسونگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروویو و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی ماکروفر سامسونگ مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی مایکروویو سامسونگ حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ماکروفر سامسونگ یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های مایکروفر توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات سامسونگ با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی مایکروویو سامسونگ نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال سامسونگ استفاده خواهند شد. 

 

تعویض مگنترون (لیزر) ماکروویو سامسونگ

 مگنترون ماکروفر سامسونگ مهم ترین قطعه ماکروفر سامسونگ میباشد که وظیفه تولید اشعه و گرم کردن مواد غذایی را برعهده دارد. مگنترون ماکروویو سامسونگ بر اثر استفاده نادرست و یا مداوم ماکروفر سامسونگ دچار خرابی میگردد و در صورت خراب شدن مگنترون

مایکروویو دیگر غذا را گرم نمیکند. شما میتوانید در صورت خرابی لیزر ماکروفر سامسونگ جهت تعویض این قطعه با قطعه اورجینال سامسونگ با مرکز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید .

جهت اطلاع از هزینه تعویض مگنترون مایکروفر سامسونگ کلیک کنید

 

تعویض موتور گردان مایکروفر سامسونگ

موتور گردان ماکروفر سامسونگ وظیفه چرخاندن سینی را برعهده دارد. که بر اثر استفاده نادرست و بار سنگین داخل دستگاه امکان خراب شدن این قطعه وجود دارد. .

جهت اطلاع از هزینه تعویض موتور گردان مایکروفر سامسونگ کلیک کنید

 

تعویض ترانس های ولتاژ مایکروویو سامسونگ

ترانس های ولتاژ در مایکروویو سامسونگ وظیفه افزایش جریان برق جهت راه اندازی مگنترون را بر عهده دارد. استفاده نادرست از دستگاه و نوسانات بیرونی ممکن است باعث خرابی ترانس های ولتاژ مایکروفر سامسونگ گردد.

 

تعمیر صفحه لمسی ماکروفر سامسونگ

صفحه لمسی ماکروویو سامسونگ به مرور استفاده دچار خرابی میگردد و دکمه ها دیگر عمل نمیکنند. لذا این خرابی موجب عدم کارکرد دستگاه میشود. در بسیاری از تعمیرگاه های مایکروفر ، در صورت خرابی صفحه لمسی دستگاه را بلا استفاده تلقی میکنند اما مرکز تعمیرات سامسونگ امکان تعمیر صفحه لمسی مایکروویو سامسونگ را فراهم آورده و شما مشتریان میتوانید جهت تعمیر صفحه لمسی مایکروفر سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماکروفر سامسونگ برخورد کردید جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ شما اقدام گردد.

 

تعمیرات ماکروفر سامسونگ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشکلات و خرابی های ماکروویو سامسونگ

  • ID
نمایندگی تعمیرات ماکروفر(ماکروویو) سامسونگ در کرج

مرکز تعمیر ماکروویو سامسونگ  با تعمیرکار حرفه ای متخصص ماکروویو سامسونگ آماده تعمیر ماکروویو سامسونگ در محل و ضمانت تعمیرات در تهران و کرج می باشد. ...

خدمات قابل ارائه برای مایکروویو سامسونگ

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو سامسونگ

برد الکترونیکی مایکروفر سامسونگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروویو و یا بر اثر ...

مهمترین خرابی های مایکروویو سامسونگ

1 - روشن نشدن مایکروویو سامسونگ

علت روشن نشدن ماکروویو سامسونگ میتواند مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق مایکروفر باشد. همچنین ممکن است فیوز روی ...

 خرابی مایکروفر سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروویو سامسونگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • ماکروفر روشن نمی شود
  • سینی ...
Load More

هزینه تعمیرات ماکروویو سامسونگ

  • ID
هزینه تعویض موتور سینی گردان مایکروویو سامسونگ

موتور سینی گردان مایکروویو سامسونگ دارای انواع مختلفی میباشد که تفاوت آنها در ولتاژ کارکرد میباشد. موتور کف ماکروفر سامسونگ دارای سه مدل 21 ولت ، 30 ...

هزینه تعویض مگنترون مایکروویو سامسونگ

مگنترون یا همان لیزر ماکروفر سامسونگ اصلی ترین قطعه مایکروفر میباشد که وظیفه آن تولید اشعه و به تبع آن گرم کردن مواد غذایی را انجام میدهد. هزینه ...

Load More