مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با تلفن 02191001680 یا ثبت درخواست از طریق فرم آنلاین نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

آموزش نحوه نصب لباسشویی سامسونگ

1
+1

دوباره لباس های کثیف، هیچوقت سبد لباس چرک ها خالی نخواهد شد! شستن لباس ها با دست کار بسیار دشواری است هم به دست های شما آسیب وارد می شود و هم ممکن است البسه به خوبی تمیز نشوند. ماشین لباسشویی سامسونگ زحمت شما را کم کرده است و البسه ها را با تمیزی و نرمی فوق العاده به شما تحویل می دهد. در این آموزش سعی شده است با آموزش نصب لباسشویی سامسونگ ، مرحله به مرحله نصب و راه اندازی لباسشویی خود را به راحتی انجام دهید.

 

پس از خرید ماشین لباسشویی سامسونگ هرگز جعبه دستگاه را بدون حضور تکنسین مجاز خدمات پس از فروش باز نکنید. چرا که لباسشویی شما دیگر شامل خدمات پس از فروش نمیشود. ماشین لباسشویی را به آرامی از بسته بندی خارج کنید و مطمئن شوید که همه قطعات داخل کاتالوگ در بسته بندی وجود دارند وسالم هستند.

خالی از لطف نیست که بدانیم لباس شویی های سامسونگ در اندازه های 6، 7، 8، 9 و 12 کیلویی و بنابه نیاز مشتریتولید میشوند.

 

راهنمای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ

 

در ابتدا  مهم ترین نکاتی که باید قبل از نصب به آن دقت نمایید را بررسی میکنیم:

پریزی را برای وصل کردن لباسشویی سامسونگ انتخاب نمایید که به آن کاملا دسترسی و از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید.

ماشین لباسشویی را بر روی سطحی که تکیه گاه ندارد به هیچ انوان نصب نکنید.

لباسشویی سامسونگ را به خوبی تراز نمایید تا در هنگام کار حرکت نکند.

با استفاده از آچار پایه ها را به شکلی تنظیم کنید که همه پایه ها روی زمین باشند و ماشین کاملا تراز شده باشد، ماشین نباید با فشار به هیچ یک از لبه ها بازی و یا لق بخورد.

دستگاه را باید به شکلی نصب کنید که دسترسی به شیر آب و پریز برق به راحتی امکان پذیر باشد.

در هنگام نصب ماشین لباسشویی سامسونگ اطمینان یابید که روزنه های هوا کش دستگاه با فرش و یا موکت و کارتن مسدود نشوند.

نصب دستگاه را حتما به تکنسین و نصاب ماشین لباسشویی مجاز سامسونگ در قزوین (کلیک کنید) واگذار کنید.

استفاده هم زمان از پریز ماشین لباسشویی برای سایر مصرفی های برقی ممکن است باعث آتش سوزی ، شوک الکترونیکی و کمبود جریان برق ماشین لباسشویی سامسونگ و در نتیجه آسیب به دستگاه شود.

فشار مناسب آب یرای کارکرد ماشین لباسشویی سامسونگ 50 تا 800 کیلوپاسکال (فشار آب معمولی) است.

برای اتصال لباسشویی سامسونگ به برق حتما از محافظ استفاده نمایید.

ماشین لباسشویی سامسونگ نباید در نزدیکی بخاری و یا مواد گرمایشی دیگر به دلیل گرم شدن بدنه، موتور و یا لوازم الکترونیکی ماشین لباسشویی نصب شود.

مکان نصب ماشین لباسشویی نباید خیلی سرد باشد زیرا یخ زدگی باعث ترکیدن لوله ها می شود.

در هنگام نصب، شیلنگ های آب را بیش از حد نکشید، این کار به مرور زمان باعث پارگی شیلنگ ها و  نشت آب میشود.

برای شستن هر لباسی باید لباسشویی را روی درجه مناسب تنظیم کنید. اگر همیشه برای شستن لباس‌ها درجه‌های بالا استفاده کنید، هم لباس‌ها زود پوسیده و خراب می‌شوند و هم موتور لباسشویی دچار مشکل می‌شود.

 لباسشویی سامسونگ قزوین

اگر نصب ماشین لباسشویی را به تعمیرکار مخصص بسپارید سلامت لباسشویی سامسونگ خود را به مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در قزوین (کلیک کنید) تضمین کرده اید.

 

انتخاب محل مناسب برای نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی  

 

باتوجه به وضعیت زندگی شما ممکن است گزینه های شما برای مکان نصب ماشین لباسشویی محدود باشد.

ماشین لباسشویی همچنین باید به دور از منابع گرما مانند اجاق گازه ، رادیاتور، و یا شومینه باشد.

ماشین لباسشویی در تعداد اشکال و اندازه متفاوت می باشد ، بنابراین برای اطمینان، باید فضایی که شما برای نصب در نظر گرفتید به درستی اندازه گیری  شود.

 به یاد داشته باشید که شما نیاز به اندازه گیری ارتفاع ، عرض و همچنین عمق ماشین لباسشویی و فضای که در نظر گرفته اید را دارید.

اطمینان حاصل کنید که ابعاد داخلی راهرو و درب هایی که ماشین لباسشویی باید عبور کند متناسب باشد.

اولین کاری که در مورد نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی باید انجام دهید این است که مناسب ترین مکان را برای قرار دادن ماشین لباسشویی در آنجا انتخاب کنید، این مکان می تواند در هر خانه ای متفاوت باشد، در برخی خانه ها ماشین لباسشویی در آشپزخانه قرار دارد، و در برخی خانه ها در  رختکن حمام قرار می گیرد

 لباسشویی سامسونگ قزوین

انتخاب یک محل مناسب برای نصب در راهنمای لباسشوی سامسونگ به شرح زیر است:

 

- این محل نباید موکت و یا فرش باشد.

- این محل نباید شیب داشته باشد.

- این محل نباید ناهموار باشد.

- به اندازه کافی باید هوا در آن جریان داشته باشد به دلیل جلوگیری از داغ شدن دستگاه و تهویه مناسب موتور و سایر اجزای ماشین لباسشویی.

- دور از نور مستقیم خورشید باید باشد و به اندازه کافی فضا داشته باشد.

 

جهت نصب ماشین لباسشویی در محل تنگ و کابینت نکات زیر را در نظر داشته باشید.

ماشین لباسشویی برای عملکرد بهینه نیاز به فواصل زیر دارد:

- دو طرف25 میلی متر

- بالا 25 میلی متر

- عقب 51 میلی متر

- جلو 465 میلی متر

 

 جدا کردن پیچ های حمل و نقل ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از سخت افزارهایی که در اکثر ماشین های لباسشویی امروزه دیده می شود، پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی هست که معمولا با نام های پیچ حمل و نقل ماشین لباسشویی و همچنین پیچ ترنسفر نیز آن را می شناسند.

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی کجاست و چه وظیفه ای را بر عهده دارد؟ پس باید بدانید که محل قرارگیری این پیچ در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد، البته باید توجه داشته باشید که همه برند های ماشین لباسشویی این پیچ را ندارند.

 وظیفه پیچ ترنسلیت ماشین لباسشویی، محافظت کردن و حفظ ایمنی اجزای ماشین در هنگام جابجایی و حمل و نقل دستگاه است که در هنگام تکان دادن ماشین لباسشویی آسیبی به ماشین وارد نشود.

وجود پیچ ترنسلیت می تواند یک اطمینان خاطر از جهت ایمنی ماشین لباسشویی در هنگام حمل و نقل را به مشتری بدهد.

در هنگام نصب کردن ماشین لباسشویی، پیچ ترنسلیت باید باز شود و در صورتی که این عمل انجام نگیرد هنگام روشن شدن دستگاه، تکان و لرزش های تندی را به همراه خواهد داشت.

پس دقت داشته باشید که هنگام نصب حتما پیچ را جدا کرده و درپوش پلاستیکی آن را در جای پیچ نصب کنید.

این درپوش معمولا در بسته بندی ماشین لباسشویی قرار دارد.

پس از این که ماشین لباسشویی را از کارتن خارج کردید ، تعدادی پیچ در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد که برای حفاظت از اجزای داخلی ماشین لباسشویی در زمان حمل و نقل بسته شده اند.

 

 

جدا کردن پیچ های حمل و نقل در راهنمای نصب لباسشویی سامسونگ به شرح زیر است:

با استفاده از آچار داخل بسته بندی پیچ ها را بازکنید، تعداد پیچ هایی که در پشت ماشین لباسشویی قرار دارند دراکثر مواقع شش عدد است، در راهنمای نصب ماشین لباسشویی بیان شده است اگر آنها را باز نکنید در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی صداهای شدیدی به گوش خواهد رسید.

سپس با پوشش های پلاستیکی مخصوص سوراخ ها را پر کنید، دقت کنید که  آنها را دور نیاندازید تا اگر مجدد خواستید ماشین لباسشویی را جابه جا کنید از آنها استفاده کنید.

این پیچ ها را در مکانی نگهداری کنید تا در زمان های مورد نیاز دوباره از آنها استفاده کنید.

پس از باز کردن پیچ ها ، درپوش های پلاستیکی که در بین لوازم جانبی ماشین لباسشویی قرار دارند را بر روی سوراخ ها قرار دهید.

 

 

اتصال لوله ورودی آب در راهنمای نصب لباسشویی سامسونگ

 

حتما قبل از نصب لوله های آب گرم و سرد از عملکرد صحیح شیرهای آب اطمینان حاصل کنید. در بسیاری از آشپزخانه ها، محل نصب ماشین لباسشویی و به طبع آن، خروجی آب گرم و سرد و چاه تخلیه در نظر گرفته شده است.

پس از اتصال لوله های آب گرم و سرد، از محکم بودن واشرها و عدم چکه آب اطمینان حاصل کنید.

ضمنا برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید از چسب های مخصوص استفاده کنید. اما حواستان باشد از سفت کردن بیش از حد واشرها و مهره ها پرهیز کنید.

اگر در هنگام نصب متوجه شدید که شلنگ های اتصال کمی کوتاه هستند، هرگز آنها را در وضعیتی که کشیده شده باشند، استفاده نکنید. بهتر است پس از محاسبه اندازه مورد نیاز، اقدام به خریدن شلنگ های جدید کنید. 

 استفاده از چسب تفلون در نهایت می تواند خیال شما را از هر گونه چکه آب راحت کند. در مورد لوله تخلیه و محل قرارگیری آن نیز تا جای ممکن در هنگام نصب ماشین لباسشویی دقت به خرج دهید. بسیاری از چکه ها و سر ریز شدن آب آلوده در آشپزخانه به علت عدم نصب صحیح لوله تخلیه در ماشین لباسشویی می باشد. توجه کنید که لوله تخلیه تا جای امکان در داخل مسیر چاه قرار گرفته باشد و با تکان های احتمالی و یا ضربه های جزئی، از آن خارج نگردد.

 

اتصال لوله ورودی آب در راهنمای نصب لباسشویی سامسونگ به شرح زیر است:

 

قطعه ای L مانند برای نصب شیلنگ ورودی به شیر آب در نظر گرفته شده است.

آن را که معمولا سر خود شیلنگ ها می باشد به شیر آب اتصال دهید و با دست محکم کنید.

این لوله باید از یک طرف به ماشین و از طرف دیگر به شیر آب سرد اتصال داده شده باشد؛ اگر ماشین لباسشویی شما تنها آب سرد دارد آن را به شیر آب سرد آشپزخانه که محل نگهداری لباسشویی است وصل کنید.

در صورتی که لباسشویی شما آب گرم دارد آن را هم به شیر آب گرم وصل کنید (راه ورودی آب گرم و سرد لباس شویی پشت لباسشویی مشخص است)

نکته: مغزی شیر آب گرم معمولا با رنگ نارنجی یا قرمز است و مغزی آب سرد به رنگ سفید یا آبی است.

نیازی به استفاده از آچار برای سفت کردن اتصال به شیر نیست.

معمولا ماشین های لباسشویی سامسونگ یک ورودی دارند و برخی از مدل ها تنها ورودی آب گرم هم دارند.

پس از اتصال شیر ها جریان آب را باز کنید و از عدم نشتی اطمینان یابید.

 

نحوه اتصال لوله تخلیه آب در راهنمای نصب لباسشویی سامسونگ

لوله تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ را می توانید به سه صورت اتصال دهید:

روی لبه ظرفشویی :

لوله تخلیه باید بین 60 تا 90 سانتی متر بلندی داشته باشد سپس با بست دیواری لوله را به سمت ظرفشویی هدایت و با استفاده از یک ریسمان آن را به شیر و یا هر وسیله دیگر ببندید تا محکم بر لبه شرفشویی بایستد.

اتصال به سیفون ظرفشویی:

در این حالت باید سیفون قابلیت داشتن ورودی جدید را داشته باشد . از این رو اگر سیفون ظرفشویی این قابلیت را نداشت می توانید با تعویض سیفون آن را به سیفون ظرفشویی بصورت مشترک اتصال دهید.

بصورت مستقیم به لوله فاضلاب:

برای این کار باید از لوله با بلندی 65 سانتی متری استفاده کرده و لوله را حدود 10 تا 15 سانتی متر وارد لوله فاضلاب کنید و با لاستیک دور بند فاضلاب آن را مهار کنید.

لوله فاضلاب ماشین لباسشویی باید به لوله اصلی فاضلاب هدایت شود و شیب مشخص و استاندارد 10 تا 15 سانتی‌متری را در مسیر خود رعایت کند.

 

 

 

آموزش اتصال الکتریکی ماشین لباسشویی هنگام نصب

برای دو شاخه برق ماشین لباسشویی از یک پریز بدون سه راهی و محکم استفاده کنید، اتصالی و شل بودن پریز می تواند باعث آسیب به لباسشویی شود.

باید یک پریز مخصوص برای دوشاخه برق ماشین لباسشویی در نظر بگیرید.

پریز برق باید به ماشین لباسشویی نزدیک باشد تا سیم برق دچارکشیدگی و پارگی نشود.

پریز برق باید در فاصله یک متر و نیمی از ماشین لباسشویی قرار داشته باشد به دلیل افت جریان و داغ شدن سیم ها و خطر آتش سوزی.

پریز برق بهتر است جهت ایمنی بیشتر متصل به زمین (داشتن سیم ارت) باشد.

پس از بررسی سیم برق ماشین لباسشویی اگر پارگی یا آسیب دیدگی در آن مشاهده کردید ؛ بلافاصله با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در قزوین تماس بگیرید و اشکال به وجود آمده را گزارش دهید.

 

 

مژده! زمان امتحان کردن ماشین لباسشویی فرا رسیده است

 

قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی سامسونگ به نکات زیر توجه کنید:

حالا نوبت یک شستشوی تستی فرا می رسد. به شما توصیه می کنیم حتما قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی و پر کردن آن، با منوها و روش های شست و شوی آن به صورت کامل آشنا شوید.

ماشین لباسشویی تان را با حداقل بارِ ممکن و در کوتاه ترین روش شستشو، آزمایش کنید. بهتر است در چند شست و شوی اول، با دقت به لوله های آب و لوله تخلیه توجه کنید. هر گونه چکه را جدی بگیرید. ضمنا ماشین لباسشویی شما باید با حداقل لرزش ممکن، کار کند. توجه کنید که هیچ لَنگی­ای در هنگام کارکرد ماشین لباسشویی وجود نداشته باشد.

 

 

سرویس و تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ در قزوین

لباسشویی به دلیل داشتن قطعات الکترونیکی و نیز شکننده دارای حساسیت بالایی است و نیز اگر در هنگام اشتباهی وجود داشته باشد می تواند سبب بروز صدمات جانی و مالی و خسارت به دستگاه شود به همین دلیل نصب و تعمیر خودسرانه بدون داشتن دانش فنی و ابزار لازم می تواند سبب بروز مشکل و از بین رفتن گارانتی دستگاه شود.

به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم که هرگز خودتان نصب ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام ندهید و این را به تکنسین های ماهر بپردازید. علاوه برتعمیر ماکروویو سامسونگ می توانید تعمیر جاروبرقی سامسونگ و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ را به تعمیرکاران ما بسپارید.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.