مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

راهنمای صفحه نمایش مایکروویو سامسونگ SAMSUNG

0

 آیا هرگز به علائم روی مایکروویو یا سولاردام خود را نگاه کرده‌اید و از اینکه تمام این نشانه‌ها واقعا چه می‌کنند، متعجب شده‌اید؟ اکثر ما مایکروویو یا سولاردام را به امید آن خریده‌ایم که سالیان زیادی برای ما کار کند، به همین دلیل نگهداری صحیح مایکروویو یا سولاردام شما ضروری است.

علامت های روی صفحه نمایش مایکروویو سامسونگ SAMSUNG چه کاربردی دارند؟

 

مقدمه

ممکن است برای ما پیش آمده باشد که انواع مایکروویو یا سولاردام و اجاق‌ گازهای جاگیر را از آشپزخانه حذف کنیم، تا فقط با استفاده از مایکروویو‌ و سولاردام سامسونگ SAMSUNG بتوانیم در کم‌ترین زمان انواع پخت‌ غذا را انجام دهیم. بعد از خرید دستگاه، تکنسین برای نصب و آموزش برنامه‌های آن و طرز کار با مایکروویو سامسونگ SAMSUNG ، به منزل ما می‌آید و با کلی ذوق و شوق در همان لحظه به خود قول می‌دهیم بعد از نصب به سراغ پخت یک غذای جدید برویم و ممکن است به مطالعه‌ راهنمای طرز استفاده از مایکروویو سامسونگ SAMSUNG  بپردازیم.

البته اگر قصد نداشته باشید راهنما را مطالعه کنید، بعد از اینکه تکنسین درب منزل را می‌بندد، ابرهای تصورات بالای سرتان نیز مانند سوزن زدن به یک بادکنک می‌پرند و شما می‌مانید و کلی برنامه و دکمه‌هایی که کاربرد آن یادتان رفته که کی و کجا بوده است. اما دست نگه دارید. ما با این مقاله می‌خواهیم یک کلاس آموزشی سولاردام یا مایکروویو سامسونگ SAMSUNG را مجددا به خانه‌تان بیاوریم و آموزش کار با مایکروویو سامسونگ SAMSUNG را به شما ارائه دهیم.

آیا هرگز به علائم روی مایکروویو یا سولاردام خود را نگاه کرده‌اید و از اینکه تمام این نشانه‌ها واقعا چه می‌کنند، متعجب شده‌اید؟ اکثر ما مایکروویو یا سولاردام را به امید آن خریده‌ایم که سالیان زیادی برای ما کار کند، به همین دلیل نگهداری صحیح مایکروویو یا سولاردام شما ضروری است. علاوه بر این، شما می‌خواهید که مایکروویو یا سولاردامتان تمام حالات پخت و پز مورد نیاز شما را داشته باشد، اما هر یک از این نشانه‌ها به چه معناست؟ دانستن این نشانه ها می تواند به کاربری صحیح و درست و درنتیجه عدم آسیب به دستگاه ختم شود.

به هرجهت حالت‌های پخت و پز مایکروویو یا سولاردام از طریق نشانه‌های روی صفحه جلوی اجاق مشخص می‌شود. درک این علائم نه تنها برای آشپزی موفق مهم است است بلکه برای نگهداری اجاق در شرایط مناسب اهمیت دارد. استفاده­‌ی نادرست باعث صدمات و خرابی می‌شود که حتی اگر گارانتی مناسبی داشته باشید نیز مشکل بزرگی است. برای کمک به درک نشانه‌های مختلف مایکروویو یا سولاردام و حالات پخت و پز آنها، در سامسونگ کاستومرز به توضیح ده علامت متداول استفاده شده در آنها می‌پردازیم.

همچنین در صورت هرگونه مشکل فنی در مایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG  خود می توانید با سامسونگ SAMSUNG  کاستومرز در تماس باشید، تعمیرکاران ما در قزوین در صورت بروز هرگونه مشکل، آماده ارائه خدمت به شما هستند.

 

در ادامه با سامسونگ SAMSUNG  کاستومرز همراه باشید تا به بررسی و معرفی علائم و چراغ های روی صفحه نمایشگر سامسونگ SAMSUNG  بپردازیم.

 

آشنایی با علائم و چراغ های روی صفحه نمایش مایکروویو سامسونگ SAMSUNG

بر روی دستگاه ماکرومایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG  نیز انواع دکمه‌ها وجود دارد که هر کدام برای یک منظور خاص تعبیه شده‌اند. در این بخش می‌خواهیم شما را با این کلیدها و طریقه استفاده از آنها آشنا کنیم.

هر ماکرومایکروویو یا سولاردام دارای یک پنل کنترل است. این پنل که دارای دکمه‌های متفاوتی است، وظیفه مایکروویو یا سولارداممان دهی به دستگاه را بر عهده دارد. شما می‌توانید با لمس یا زدن هر دکمه به قسمتی از دستگاه، مایکروویو یا سولارداممان خود را صادر کنید.

 با کلیک بر روی هرکدام از علائم مد نظر خود به سرعت به بخش مورد نظر بروید

 

 

 

 

ماکرو micro

یکی از این کلیدها، ماکرو نام دارد. این دکمه با فشردن یا لمس کردن فعال شده و به مدت ۳۰ ثانیه با بیشترین توان شروع به کار می‌کند. برای پختن غذا و داغ کردن آن می‌توانید از برنامه ماکرو استفاده کنید. این برنامه همانند اجاق گاز عمل کرده و غذا را گرم می‌کند.

 

 

 

 

 

مایکروویو یا سولاردام فن‌دار یا اجاق گاز فن  (Fan oven) یا کانوکشن (convection)

علامت فن در واقع عملکرد هوای گرم مثل مایکروویو یا سولاردام برقی است. در این حالت مایکروویو از یک فن استفاده می کند تا گرما را به طور مساوی در داخل دستگاه پخش کند. مزیت این عملکرد این است که می توانید نسبتاً سریع  غذای خود را طبخ کنید.

به عبارتی دیگر علامت یک فن (پروانه) داخل یک دایره، بیانگر مایکروویو یا سولاردامی است که از یک فن برای توزیع گرمای تولیدشده از المنت دایره‌ای که اطراف فن را احاطه کرده، استفاده می‌کند. در حالت ایده‌آل، توزیع گرما باید یکسان باشد، به طوری که غذا، فارغ از محل قرارگیری در داخل مایکروویو یا سولاردام، همواره خوب پخته شود.

مایکروویو یا سولاردام‌های فن‌دار برای سریع‌تر گرم شدن، کاهش زمان پخت و کاهش مصرف انرژی طراحی شده‌اند. این مایکروویو یا سولاردامها برای پخت همزمان چند سینی (بیسکویت‌ها، کیک‌ها و کلوچه‌ها بترتیب در طبقه بالا، میانی و پایینی) مناسب هستند. همچنین در صورتی که بخواهید گوشت را به شیوه­‌ی آشپز‌ها بپزید که داخل گوشت نیم‌پز و بیرون آن ترد باشد، این روش توصیه می‌شود.

توجه:‌ چنانچه مایکروویو یا سولاردام ترکیبی دارید و می‌خواهید از فن آن استفاده کنید، نشان آن، دایره­‌ی دور فن (پروانه) را ندارد.

در صورت هرگونه مشکل فنی در مایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG  خود می توانید با سامسونگ کاستومرز در تماس باشید، تعمیرکاران ما در قزوین در صورت بروز هرگونه مشکل، آماده ارائه خدمت به شما هستند.

 

 

 

 

گرمایش همرفتی (طبیعی)

نشان گرمایش همرفتی، دو خط یکی در بالا و دیگری در پایین یک مربع است. خطوط نشان دهنده دو المنت گرمایشی استفاده شده، یکی در بالای و دیگری در پایین مایکروویو یا سولاردام است. به جای یک فن، گرما از طریق حرارت طبیعی پخش می‌شود. از این روش برای بریان کردن گوشت و سبزیجات یا پخت کیک استفاده کنید.


 

 

 

المنت گرمایشی کف (پایین) یا گرما از پایین  (Lower heat)

نشان آن یک خط در پایین یک مربع است که بیانگر استفاده از المنت حراراتی در پایین مایکروویو یا سولاردام است. این روش برای پخت چیزهایی است که پایه­‌ی (قسمت انتهایی) آنها باید ترد شود، مانند پیتزا. همچنین برای پختن کاسرول کاربرد دارد.

در این حالت تمام گرما توسط یک المنت گرمایشی در پایین مایکروویو ایجاد می شود. شما می توانید از این دکمه برای پخت غذا و پخت بن ماری استفاده کنید. حتی برای غذاهایی که در دمای بالا پخته می شوند نیز این حالت مفید است. با استفاده از این حالت می توانید مطمئن باشید که زیر یک پیتزا یا کیک بدون اینکه بالای آن بسوزد پخته می شود.

 

 

 

 

گرما از بالا  (Upper heat)

از حالت گرما از بالا برای کیک هایی که پخته شده اند و هنوز نیاز به پخت بیشتر دارند استفاده می شود. به عنوان مثال برای پخت پای سیب اگر از المنت گرما از بالا استفاده کنید می توانید از برشته شدن بیش از حد خمیر پای جلوگیری کنید.

 

 

 

 

بریان کن به همراه المنت گرمایی کف

علامت این حالت یک خط زایگاگ (گریل) در بالا و یک خط صاف در پایین یک مربع است. این حالت برشته کردن پیتزا، مرغ و سایر غذاها مناسب است.

 

 

 

بریان کن با فن یا حالت گریل فن (Fan grill mode)

نشان آن یک خط زیگزاگ در بالای یک مربع و علامت فن در پایین خط است. در حالی که گریل از بالا باعث برشته شدن می‌شود فن گرما را پخش می‌کند. برای حفظ تعادل گرمایی گریل خاموش و روشن می‌شود. این روش برای بریان کردن گوشت و مرغ ایده‌آل است.

هنگامی که این حالت را انتخاب می کنید، دستگاه شما مرتب بین فن و گریل تغییر حالت می دهد. به این ترتیب، مایکروویو هر چند وقت یکبار، هوای گرم در اطراف ظرف شما را می وزد و قطعات بزرگ گوشت و ماهی نیز به خوبی پخته می شوند. اگر فقط از حالت گریل برای قطعات بزرگ گوشت و ماهی استفاده کنید، ممکن است قسمت های بیرونی حالت سوختگی پیدا کند در حالی که قسمت داخلی آن هنوز خام است.

 

 

 

 

بریان کن یا گریل کامل  (Full grill)

نشانه این حالت یک خط زیگزاگ در بالای یک مربع است. با استفاده از حالت تمام گریل شما می‌توانید غذای اعضای خانواده خود به همراه مهمانان را بپزید. ممکن است یک حالت تنظیم نیمه گریل نیز وجود داشته باشد، که در این صورت فقط قسمت مرکزی المنت بریان کن داغ می‌شود. برای پخت هر چه بهتر باید غذا را درست در مرکز مایکروویو یا سولاردام قرار دهید. بریان کن برای سرخ کردن و ترد کردن غذا‌ها فوق العاده است، پس از آن برای درست کردن تُست‌ها و ساندویچ‌ها، آب کردن و برشته کردن پنیر لازانیا و پختن استیک قارچ لذیذ، استفاده کنید.

با این دکمه شما گریل کامل یا همان حالت کباب کردن را انتخاب می کنید. شما می توانید برای گریل یا کباب کردن گوشت، ماهی یا سبزیجات از این حالت استفاده می کنید. حالت گریل برای درست کردن برش های گوشتی واقعا ضخیم توصیه نمی شود. در واقع این حالت کار پخت و پز را انجام نمی دهد و بیشتر برای ایجاد حالت کبابی روی مواد غذایی به کار می رود. هنگامی که بخواهید برش گوشت های خیلی ضخیم را با این حالت کباب کنید، اکثر اوقات بیرون گوشت حالت سوختگی پیدا می کند در حالی که داخل آن هنوز به خوبی پخته نشده است!

 

 

 

 

گریل جزئی  (Part grill)

شما می توانید از گریل جزئی مانند گریل کامل اما با مقادیر کمتر استفاده کنید. در این حالت شما از بخشی از گریل استفاده می کنید. دقت کنید که کدام قسمت را می خواهید گریل کنید، سپس ظرف را در جای مناسب معمولا در وسط ماکروویو قرار دهید.

 

 

 

 

چراغ مایکروویو یا سولاردام

بدیهی است که نشانه آن یک لامپ داخل یک مربع است. بعضی از مایکروویو یا سولاردام‌ها به صورت خودکار در هنگام پخت و پز چراغ را روشن نگه می‌دارند در این صورت شما می‌توانید وضعیت را به راحتی مشاهده کنید، اما سایر مایکروویو یا سولاردام‌ها دارای کلید روشنایی هستند، بنابراین شما برای مشاهده شرایط پخت باید آن را روشن یا خاموش کنید.

در صورت هرگونه مشکل فنی در مایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG  خود می توانید با سامسونگ کاستومرز در تماس باشید، تعمیرکاران ما در قزوین در صورت بروز هرگونه مشکل، آماده ارائه خدمت به شما هستند.

 

 

 

 

برفک‌زدایی مایکروویو یا سولاردام یا یخ زدایی (Defrost)

همه مایکروویو یا سولاردامها حالت برفک‌زدایی ندارند. اما اگر مایکروویو یا سولاردام شما مجهز آن باشد نشانه آن به شکل یک دانه­‌ی برف بر روی یک قطره آب داخل یک مربع است. در این حالت، فن روشن است، اما هیچ حرارتی تولید نمی‌شود. گردش هوا غذا را برفک‌زادیی می‌کند. این حالت هنگامی که شما مایکروویو یا سولارداماموش کرده‌اید غذای یخ‌زده را به موقع از مایکروویو یا سولاردامیزر و نیاز به اقدام سریع دارید، فوق العاده است.

با حالت یخ زدایی می توانید مواد غذایی را بدون گرم کردن آن ها یخ زدایی کنید. به سرعت می توانید یک تکه نان را برای صبحانه یا گوشت چرخ کرده را برای سس ماکارونی یخ زدایی کنید. اگر از حالت یخ زدایی در مایکروویو استفاده می کنید، باید وزن را انتخاب کنید، سپس مایکروویو با زمان و قدرت توان مناسب برای یخ زدایی را فعال کنید.

 

 

 

 

گرم نگهداری غذا

نشانه این حالت یک ظرف به همراه شکل «بخار» است که از روی آن بلند می‌شود. برای گرم نگه داشتن غذا بدون اینکه دیگر آنرا بپزید از این حالت استفاده نمایید. غذا به کمک این حالت گرم کن مایکروویو یا سولاردام آب‌دار مانده و خشک نمی‌شود.

 

 

 

 

گرم کن ظروف

نشان این حالت سه ظرف است که بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند. آداب مهمانی شام حکم می‌کند که ظروف باید گرم روی میز قرار گیرند. این حالت ظروف را بدون آسیب دیدن چینی آنها گرم می‌کند.

 

 

 

 

بخارپز (Steam)

عملکرد بخارپز در مایکروویو برای بخارپز کردن سبزیجات استفاده می شود. کافیست سینی بخارپز را با آب پر کنید و سپس آن را درون مایکروویو قرار دهید. در این روش شما سبزیجات را بدون از بین بردن طعم، ویتامین ها و ساختار آن ها آماده می کنید.

 

 

 

سرویس و تعمیر تخصصی مایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG در قزوین

مایکرومایکروویو یا سولاردام سامسونگ SAMSUNG  ولتاژ برقی ورودی توسط ترانس، دیود و خازن بالا می‌برد تا مگنترون بتواند امواج ماکرویوو را تولید کند. به همین دلیل اگر تعمیر خودسرانه بدون داشتن دانش فنی و ابزار لازم انجام دهید می تواند باعث صدمه به شما شود. به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم که هرگز خودتان تعمیر ماکروویو سامسونگ SAMSUNG  را انجام ندهید و این را به تکنسین های ماهر بپردازید. علاوه بر تعمیر ماکروویو سامسونگ SAMSUNG  می توانید تعمیر جاروبرقی سامسونگ SAMSUNG  و تعمیر تلوزیون سامسونگ SAMSUNG  را به تعمیرکاران سامسونگ کاستومرز در قزوین بسپارید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید
محل اقامت