مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سامسونگ

 

 مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ جهت رفاه مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای و مقرون به صرفه لوازم خانگی سامسونگ شامل خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ، تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ و خدمات تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ تیمی متخصص و منحصر به فرد را گرد آوری نموده است.  

پس از تماس شما با نزدیک ترین مرکز تعمیرات سامسونگ زمان سرویس شما رزرو گردیده و تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل لوازم خانگی معیوب شما را بر طرف می نمایند.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

مراحل تماس تا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در مرکز خدمات سامسونگ

 

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ از تیم تعمیرکاران متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات سامسونگ عبارتند از:

تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ

1
0
1

لاستیک یا نوار درب یخچال سامسونگ یکی از مهمترین اجزای یخچال سامسونگ است که در کارکرد آن بسیار موثر است. نوار یا لاستیک دور درب یخچال سامسونگ از ورود هوای گرم به داخل یخچال سامسونگ و خروج هوای سرد آن جلوگیری می کند و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کند. اگر لاستیک درب یخچال سامسونگ خراب باشد، برای اینکه دمای خنک داخل یخچال سامسونگ تامین شود کمپرسور مجبور به کار کردن بیشتر و درنتیجه استهلاک بیشتر می شود و حتی امکان فساد زود هنگام مواد غذایی نیز وجود دارد. در این هنگام جهت تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ باید سریعا اقدام نمود.

تعمیر و تعویض نوار و لاستیک دور درب یخچال سامسونگ

بعضی از مردم فکر می کنند که اگر درب یخچال سامسونگ باعث شود که یخچال سامسونگ به درستی کار نکند ، باید درب کلا تعویض شود و یا کل یخچال سامسونگ فریزر! در صورتی که ممکن است مشکل فقط خراب شدن لاستیک یا نوار درب یخچال سامسونگ باشد و تنها نیاز باشد که لاستیک درب یخچال سامسونگ تعویض یا تعمیر شود.راه حل رفع این مشکل  تعمیر یا تعویض لاستیک دور یخچال سامسونگ است که با هزینه بسیار کمی انجام می شود و حتی گاهی نیاز به تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ نمی باشد و با شستشوی آن می توان مجددا از همان نوار استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم به نحوه تشخیص خراب بودن لاستیک یا نوار درب یخچال سامسونگ که نیاز به تعویض دارد بپردازیم سپس انواع نوار درب یخچال سامسونگ را توضیح می دهیم. 

انواع نوار درب یخچال سامسونگ

لاستیک یخچال سامسونگ معمولا در دو حالت بر روی دستگاه موجود است. نوع اول که در بسیاری از یخچال سامسونگ فریزرها به چشم می خورد لاستیک یا نوارهایی است که با پیچ به بدنه محکم می شوند و نوع دوم نوار یخچال سامسونگی ست که بدون پیچ و به صورت پرسی و یا چسب شده به بدنه وجود دارد. نوار درب یخچال سامسونگ در ابعاد مختلف موجود است. به طور مثال تا ۷۰ سانتی متر، ۹۰ سانت، ۱۲۰ سانت، ۱۴۰ سانت، ۱۶۰ سانت و ۱۸۰ سانتی متر. در هنگام خرید لاستیک درب یخچال سامسونگ باید مدل دستگاه را مدنظر داشته و مطابق با آن نوار مناسب با طول و پهنای مناسب را انتخاب کنید.

تشخیص خراب بودن لاستیک درب یخچال سامسونگ

اگر درب یخچال سامسونگ بسته نشود و یا لاستیک درب یخچال سامسونگ نچسبد، نوار درب یخجال خراب شده است. نشانه هایی وجود دارند که خبر از خراب شدن لاستیک یا نوار درب یخچال سامسونگ شما می دهند:

اگر متوجه شده اید که یخچال سامسونگ شما بیش از حد کار می کند و کمپرسور دائم در حال کار است، یک احتمال خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ است. بخاطر اینکه اگر لاستیک دور درب یخچال سامسونگ، خراب شود هوای سرد به بیرون می رود و هوای گرم به داخل نفوذ می کند و لذا کمپرسور مجبور است بیشتر کار کند.

علت بسته نشدن درب یخچال سامسونگ می تواند پارگی، ترک های عمیق، کندگی و یا شل شدن لاستیک درب در برخی از قسمت ها باشد که در نتیجه آن به تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ احتیاج خواهید داشت.

در میان درب و لاستیک یک اسکناس یا یک برگ کاغذ را قرار داده و درب را ببندید. حالا سعی کنید تا اسکناس یا کاغذ را بیرون بکشید. اگر به راحتی توانستید این کار را انجام دهید پس لازم است نوار یا لاستیک در یخچال سامسونگ تعویض شود.

آموزش نحوه تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ

مرحله ۱ باز کردن پیچ های درب یخچال سامسونگ

لاستیک دور درب یخچال سامسونگ را به سمت بالا بکشید تا بتوانید جای پیچ های درب یخچال سامسونگ که در زیر لاستیک را پیدا کنید.

پیچ ها را با کمک پیچ گوشتی چهارسو تا حدی که از جای خود بیرون نیایند شل کنید.

نکته: برای صرفه جویی در مصرف برق و رعایت نکات ایمنی پیشنهاد می شود قبل از  ادامه مراحل تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ، دستگاه را از پریز برق بکشید.

مرحله ۲ درآوردن لاستیک یا نوار دور درب یخچال سامسونگ

بعد از اینکه تمامی پیچ های درب یخچال سامسونگ را شل کردید، می توانید لاستیک یا نوار دور درب یخچال سامسونگ را باز کنید. برای جدا کردن لاستیک درب یخچال سامسونگ نیازی نیست فشار زیاد وارد کنید. اگر مایعات چسبنده مانند شربت به پشت لاستیک درب یخچال سامسونگ نفوذ کند ، بخش هایی از لاستیک به در می چسبد. بهتر است با اسفنج اغشته به مایع شوینده و اب ولرم به آرامی این چسبندگی را برطرف کنید تا لاستیک به راحتی از درب یخچال سامسونگ جدا شود. اگر با فشار این کار را انجام دهید ممکن است باعث پاره شدن لاستیک و در نتیجه مجبور به تعویض لاستیک دور درب یخچال سامسونگ خواهید شد.

مرحله ۳ تمیز کردن لاستیک دور در یخچال سامسونگ

بعد از جدا کردن لاستیک همه جای آن را با لمس کردن و نگاه کردن بررسی کنید. اگر مطمئن شدید لاستیک یا نوار دور یخچال سامسونگ شما سالم است، آنرا با آب ولرم و صابون بشویید تا از هر گونه چربی و کثیفی تمیز شود و سپس با استفاده از یک حوله آن را خشک کنید.

نکته: اگر نوار یا لاستیک درب یخچال سامسونگ خراب شده بود باید برای تعویض نوار یخچال سامسونگ اقدام کنید و دیگر نیازی به تمیز کردن نوار قدیمی یخچال سامسونگ نیست.

مرحله ۴ استفاده از گریس یا وازلین برای جلوگیری از ترک خوردگی لاستیک

در قسمتی که لاستیک به درب یخچال سامسونگ وصل می شود، یک لایه نازک گریس و یا وازلین بزنید. اینکار عملکرد را بهبود می بخشد و از ترک خوردگی نوار دور درب یخچال سامسونگ جلوگیری می کند.

مرحله ۵ بستن لاستیک یا نوار درب یخچال سامسونگ

لاستیک یا نوار دور درب یخچال سامسونگ را بر سر جای خود قرار داده و به آرامی و بدون فشار شروع به بستن پیچ ها در سر جای خود کنید. پیچ ها را بیش از حد محکم نکنید زیرا اینکار باعث صدمه زدن به لاستیک یخچال سامسونگ می شود. بهتر است بستن پیچ ها را از گوشه شروع کنید.

تعویض لاستیک پرسی درب یخچال سامسونگ یا بدون پیچ

نحوه تعویض یخچال سامسونگ هایی که لاستیک درب آن ها پرسی یا بدون پیچ است کاملا مشابه با تعویض نوار درب یخچال سامسونگ هایی هستند که نواردرب آن ها پیچ دار است. تفاوت این دو فقط در نحوه اتصال نوار به بدنه یخچال سامسونگ است. در صورتی که لاستیک درب یخچال سامسونگ به با چسب به بدنه محکم شده، باید به کمک یه جسم نوک تیز مانند کاردک، نوار درب قدیمی را از دستگاه جدا کنید و پس از شستشو و یا تعویض نوار درب یخچال سامسونگ، آن را با چسب به در یخچال سامسونگ بچسبانید و سپس به مدت ۳ الی ۴ ساعت درب یخچال سامسونگ را باز نکنید. البته در برخی موارد اتصال لاستیک در یخچال سامسونگ با چسب به بدنه دستگاه ممکن نیست و لاستیک به خوبی به بدنه نخواهد چسبید. در این مواقع حتما لازم است با شرکت جهت راهنمایی و مشاوره و خدمات دیگر مانند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروویو سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشتیبانی 24 ساعته و اعزام سریع کارشناس

مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ با پشتیبانی 24 ساعته و در دست داشتن  تعداد زیادی تکنسین فعال در نقاط مختلف کشور این امکان را فراهم آورده تا تمام خدمات و تعمیرات در سریعترین زمان ممکن پس از تماس مشتری انجام گردد. چنانچه مشتری از خدمات دریافتی ابراز نارضایتی داشته باشد امکان بازگشت وجه دریافت شده به مشتری وجود دارد.

اعزام تعمیرکار در محل

این مرکز جهت رفاه مشتریان خود کلیه خدمات تعمیرات را در صورت امکان در محل مشتری انجام خواهد داد ؛  ما برای تعمیرات لوازم خانگی در محل ، کلیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز را در دسترس داشته و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تمام مراحل تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شما در همان محل و در حضور شما انجام گردد.

قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید..

گارانتی تعمیرات سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز ، پس از اتمام تعمیرات از تاریخ انجام سرویس کلیه قطعات ، خدمات و تعمیرات ارائه شده به مدت 90 روز ضمانت می گردد.                

فرم درخواست سرویس

جهت ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی سامسونگ فرم ذیل را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند

دستگاه خود را انتخاب کنید
محل اقامت